Březen 2008

Profil na třetí

31. března 2008 v 20:56 | Ashuleii |  About Ashu
Jen mě tak napadlo, že bych vám mohla dát odkazy na moje profily, co mám na Deviantu, CSFD a lastu:) Kdož je tam taky zaprofilován, nechť dá vědět, ráda se podívám, popřípadně si ho přidám do přátel:))

Posledního března - 14/18!

31. března 2008 v 15:40 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Krásné odpoledne vám všem:)
Když jsem dneska ráno vstala s pocitem, že dnešní den bude docela náročný, strávím 8 hodin ve škole a jak přijdu domů, budu se zase muset učit, tak jsem neměla moc dobrou náladu, ale pak jsem vykoukla ven. A svítilo slunce! Venku to vypadalo vyloženě jarně, to teplo bylo uplně vidět:) A když jsem si pak zapnula Dobré ráno s ČT, kde se na mě z dolní lišty věnovaný počasí smála čísla 14/18, měla jsem náladu ještě lepší:)) Odvážně jsem vyrazila do školy jen v mikině:D I přes písemku z němčiny, kterou jsem jistě zkazila, zkoušení z chemie (podala jsem opravdu ostudnej výkon), zkoušení ze zsv (sama bych si dala jedničku, ale profesorka to tak neviděla, bohužel) a horu učení, co mě ještě čeká.. Neztrácim optimismus:) Je přece mnohem lepší brát všechno z tý světlejší stránky, mít dobrou náladu a radovat se:)) Nebudu si přece kazit mládí špatnejma známkama:) A hloupejma lidma a dalšíma pitomostma..
Teď jsem ještě ve škole, zašla jsem do studovny na komp a potom půjdu do města a za mamkou do zušky, kde pracuje s dětma s keramikou. Doma se pokusim dokopat k tomu učení.. Ale jde to fakt ztuha:) Pokusim se to ale udělat tak, že nejdřív se všechno naučím, abych pak po zbytek dne měla klid. S oblibou nechávám učení na poslední chvíli, ale dneska to zkusim udělat jinak! Ha, jsem zvědavá, jak to dopadne:)
A kámoška mi půjčila poslední díl Harryho Pottera, těšim se na to, jen se bojim, že jak se do toho začtu, už nebudu moct přestat:D A neříkejte mi prosím nikdo, jak to dopadne, nevim, jestli někdo umře a když, tak kdo, chci bejt překvapená:) Nechápu lidi, co si nejdřív přečtou konec knížky, zjistěj, jak to dopadne a pak ji teprv přečtou celou..:))

Třicetiprvobřeznový

31. března 2008 v 7:00 | Ashuleii

Létající myšička

30. března 2008 v 19:00 | Ashuleii |  Z mého pohledu

Pidi netopýrek

30. března 2008 v 17:57 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Zdravím vás už zas z mýho milovanýho pohodovýho a klidnýho domova:) Tenhle víkend proběhl u taťky překvapivě v relativním klidu, až jsem se sama divila. Teda, ne že by mi to vadilo, naopak! K tématu "Pojedeš s náma letos na dovolenou?" se už nikdo nevrátil a sice teda pořád nevím, jestli už vzali na vědomí moje rozhodnutí, pro tuhle chvíli jsem ráda, že se to neřeší a nikdo na mě není naštvanej:)
Měli jsme jet dneska na výlet na motocyklech, ale sešlo z toho, protože bylo sice pěkně, ale dost foukal vítr. Tak jsem si aspoň vytáhla na zahradu křesílko, nastavila ho čelem ke slunci, četla jsem si a nebo poslouchala mýho milovanýho Glasse (Solo piano:)). Pak přiběhl taťka a v ruce držel malinkatýho netopýrka! Byl rozkošnej..:) Ikdyž myslim, že byla asi chyba na něj sahat.. Nevím, každopádně na to pak už bylo pozdě, tak jsme si ho hladili všichni:) Na netu jsem vyhledala, co v takovym případě dělat, báli jsme se ho vrátit ven, takovej mrňavej a v noci ještě bývá zima.. Zatím je v krabici (to nám poradili v jednom chytrim článku) a napsala jsem mail do eko poradny, aby nám pomohli vmyslet, co dál. Snad je tu v okolí nějaká záchranná stanice pro divoká zvířata, abychom ho tam mohli odnést:)
Fotky jsou nekvalitní, doma bylo špatné světlo, fotila jsem narychlo a ten mrňous byl hrozně akční, ale i tak vám ho chci ukázat, je fakt roztomilej..:)
Jen mi teď nějak nejdou vložit, blbne mi to... Zkusím to ještě během večera:)
Mějte krásný zbytek neděle, snad jste ji prožili příjemně, byť byla o hodinu kratší:))


Dodatek ke KDYBY

30. března 2008 v 9:52 | Ashuleii |  In my mind
Jen aby bylo jasno...:) ten můj včerejší blábolivej článek k tomu Kdyby, to jsem prostě jen psala, co mě tam zrovna napadlo a nad čím jsem přemýšlela, jaký by to bylo, ale nemyslela jsem to tak, že mi nestasčí to, co mám, nebo bych si stěžovala. Právě Raduš na to hezky reagovala, mohlo by to být horší i lepší:) Právě že jsem nad tím tak přemýšlela a myslím, že můžu být zrovna ráda, že mám OBĚ nohy, bydlím v krásnym domečku u lesa..:) Omlouvám se, jestli ten článek vyzněl tak nějak.. Jinak:) Někdy se asi špatně vyjadřuju, že mě pak lidi chápou jinak. No, příště podám vysvětlení rovnou:D

Třicetibřeznový (wordsforsnow)

30. března 2008 v 7:00 | Ashuleii
Fotky od wordsforsnow z deviantArtu:)

Jaký by to bylo...

29. března 2008 v 22:06 | Ashuleii |  In my mind
... kdyby se mi nerozvedli rodiče.
... kdybych měla pěknej vztah s tátou, on mě chápal a podporoval v tom, co dělám, měl mě rád a dával to najevo.
... kdybych měla sourozence.
... kdybych bydlela v malym bytě uprostřed velkýho města.
... kdybych byla fakt hodně bohatá a mohla bych si koupit, co bych chtěla.
... kdybych neměla nohy.
... kdybych se narodila do doby Starověkýho Egypta.
... kdyby moje mamka byla černoška.
... kdybych neuměla číst a psát.
... kdybych měla dar telepatie a vidění do budoucnosti.
... kdybych byla kočka.
Blah blah:)

Dvacetidevítibřeznový

29. března 2008 v 7:00 | Ashuleii

Tygr!

28. března 2008 v 12:00 | Ashuleii |  Z mého pohledu

Dvacetiosmibřeznový

28. března 2008 v 7:00 | Ashuleii

Smoke the rainbow

27. března 2008 v 18:47 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Mám ráda čtvrteční večery. Ikdyž nejsou tak příjemný jako ty páteční a sobotní, i přesto je v nich krása blížícího se víkendu. Ten můj teda asi nebude zrovna nejlepší, jdu k tátovi (přijde na přetřes ta moje účast na dovolené) a strávím ho zahrabaná po krk v učení, ale ani to mi nebrání, abych se na něj těšila:) Myslím, že určitě zažiju i pěkný chvíle. Plánuju zas nafotit Sabuš, v sobotu odpoledne půjdu ke kámošce učit se společně matiku a možná některý večer vyrazím na koktejl nebo mattonku:)) Dlouho jsem takhle nikde nebyla..
Dneska to jinak ve škole celkem šlo, ale cejtim se hodně vyflusnutě a asi to zas odpískám po devátý večerní:) O biologicko-chemickym semináři jsme pod mikroskopem pozorovali plíseň. Pouhým okem vypadá dost odpudivě, ale jakmile to zvětšíte, můžete obejvit krásu těchto zvláštních hub..:) A profesorka nám na příští hodinu zadala, abychom si ve dvojicích donesli žížalu.. Budem ji preparovat, pomoc, fuj...! Moc se na to netěším..:)

Ninuška

27. března 2008 v 16:58 | Ashuleii |  Z mého pohledu

Dvacetisedmibřeznový

27. března 2008 v 7:00 | Ashuleii

Philip Glass

26. března 2008 v 16:54 | Ashuleii |  In love with..
Philip Glass (* 31.ledna 1937) je americký hudební skladatel. Patří k nejznámějším současným minimalistickým skladatelům. On sám ovšem dává před výrazem minimalismus přednost termínu "hudba s repetitivními strukturami".
Moje srdeční záležitost:) Znám ho už docela dlouho, jako malá jsem poslouchala na kazetě jeho Solo piano, milovala jsem to. A pořád miluju, je to nádherná hudba. Taková klidná, příjemná na poslech, někdy mi z toho až tak jako hezky běhá mráz po zádech:)
Metamorphosis Two by Philip Glass
Glass živě, hudba z filmu Hodiny

Dvacetišestibřeznový

26. března 2008 v 7:00 | Ashuleii

Figuríny

25. března 2008 v 12:00 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Poslední várka fotek z 22.března, z výletu v Praze:) To už jsem byla sama a opuštěná, Zorí seděla ve vlaku domů a já ještě měla čas, než pojede ten můj autobus:))

Nabito

25. března 2008 v 7:10 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Dobré ráno všem:)
Dneska jsem si přivstala, umyla hlavu, vyvenčila psy, nakrmila je, připravila snídani mamku a jelikož mám ještě trochu času, zaskočila jsem sem, abych o sobě dala vědět:)
Je mi už zase pěkně, včera večer se to zas začlo zlepšovat, ta moje podivná nálada a teď je to už v pohodě:) Děkuju vám za vaše komentáře, vaši podporu a milý slova:)
Od devíti jdu na klavír a pak učím ve škole do 4, potom budu utíkat na schůzku fotokroužku a až pak domů, vidim to tak na návrat kolem Večerníčku, tak se omlouvám, že tu celý den nebudu:)

Joey: Jéé hele, vim jak na to! Sundej si podprdu!
Rachel: Co?
Joey:Je to z filmu Futlús
Chandler: Flashdance.
Joey: Jo jo jo. Ona byla instalatérka.
Chandler: Svářečka.
Joey: Ty si v tom hrál nebo co?!
Mějte se krásně!♥

Dvacetipětibřeznový

25. března 2008 v 7:00 | Ashuleii