Se Zorkou podruhé:)

22. března 2008 v 20:35 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Brý večer:)
Dneska jsem teda opět jela na výlet do Prahy a bylo to snad ještě lepší jak minule! Počkala jsem na Zorku na Masarykově nádraží a odtamtud jsme vyrazily do Palladia. Prošly jsme všechny 4 patra, ale rozhodně ne všechny obchody, jen ty oblíbený (Lush, Biooo, HM, knihkupectví, čajovnu..:)). Dvakrát nás zastavili nějací prodejci, jednou s leštěnkou na brýle a pak zas se zdravotním polštářem a pořád se nám to svoje zboží snažili vnutit:D Jeden s náma dokonce smlouval, tak se snažil, abysme si od něj něco koupili (3 takový polštářový válečky za 9 stovek, no nekupte to:D). Na oběd jsme zašly do vynikající indický restaurace, daly jsme si obě nějakou pikantní kuřecí směs se zeleninou a rýží a fakt jsme si pochutnaly:) Od dvou v divadle Kalich hráli toho HAMLETA (:D), to byl pro mě opravdu zážitek. Na muzikálu jsem byla předtím jen jednou, ale asi i proto, že hlavní roli měla Csáková, tak se mi to tak nelíbilo. Dneska mě to ale dostalo, herci byli úžasní, krásně zpívali, písničky byly taky moc pěkný a zamilovala jsem si Dashu, co hrála Ofélii:) Dokonce jsem při smrti Hamleta zatlačila slzu v oku, jak mě to dojalo. Potom jsme měli ještě něco kolem hodiny čas, tak jsme jentak procházely městem a u jedný čajovny bylo venkovní posezení, v tuhle dobu ale nepoužívané. Taky tam stála socha budhy (nebo něčeho takovýho). Pořídila jsem pár fotek, kdy mi Zorka se sochou pózovala a přišel k náma takovej bezdomoveckej pán a že nás obě vyfotí. Zori na mě, že s tím foťákem určitě uteče, ale on že ne, že je moravák a ať mu podržim toho potkana, co držel v ruce, že nás vyblejskne. Tak jo:) Pak se nás ptal, jestli nemáme drobný, tak jsem ho nasměrovala do složených rukou budhových, někdo tam dal pár kováků, asi pro štěstí:) Po pátý jel Zorce vlak, tak jsme se rozloučily a slíbily si, že se nejdýl v květnu zas sejdem (až budou státní svátky 1. a 8.), viď, zlato?:) Už se moc těšim:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ančulinka | Web | 22. března 2008 v 20:38 | Reagovat

hezká fotka

2 Tea | Web | 22. března 2008 v 20:51 | Reagovat

Určitě se zase sejdem. :))) Ty popleto, ty si napsala, že jsem šly na Galilea, ale byl to Hamlet přece:))) Ale to nevadí. Já tě ráda opravím. Vážně jsem moc ráda, že jsem tě mohla takhle rychle za sebou vidět.

Bohužel dneska už na blog asi nenapíšu, protože mi volal kamarád, kterej je už půl roku v Americe v Ohiu a úplně mě potěšil.

Takže mám dneska díky tobě a jemu zase jeden z nejlepších dnů:)))

Děkuju ti:) Mám te ráda:)

3 Dreamy | Web | 23. března 2008 v 11:13 | Reagovat

musel to být, děvčata, příjemně strávený den

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama