Červen 2008
Dvacátoosmočervnový

28. června 2008 v 7:00 | Ashuleii

Stylový:D

27. června 2008 v 18:35 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Tak by se dalo nazvat moje vysvědčení:) 5 jedniček, 5 dvojek a 5 trojek. Pěkný, cóó?:D Nojo, mohlo bejt líp.. Ale já sem tááák líná! A někdy i hloupá, no. Kvůli mononukleóze sem navíc zameškala dvěstě hodin, takže.. To je ale vlastně jedno. Do konce prázdnin si na to už ani nevzpomenu:) Hlavní je, že od školy a veškerýho učení mám teď na dva měsíce 74 dní, 1776 hodin pokoj, to je náádhera.
Po předávání jsme se ještě hromadně vyfotili na školních schodech a pak jsme s holkama zašly do ovocňáku na pohár a palačinku:) A zas tam byla ta příjemná číšnice "No kurva, holky! Doprdele, budete platit dohromady, joo?! A co se směješ tomu oříšku?" Pak jsem čekala u Barči na parkovišti, byla tam na brigádě, dávala lidem lístky za parkování. Pěkně sme si popovídaly, hodně jsem jí toho řekla, jak se poslední dobou cejtim, co mě trápí a tak.. Mam si prej víc věřit. A zajít si k psychologovi:D Tak to ani nááhodou. Nějak potom dorazila mamka a jely jsme nakoupit do Plusu nějaký to jídlo, abych v Bosně neumřela hlady:) A nakonec jsem ještě navštívila taťku po asi tak půůůl roce. Jsem ráda, že jsem se tam ukázala, chyběli mi. I babička, s kterou jsem si povídala o tom, jak v 18 poznala dědu na koncertě a jak pak měla taťku a ten pak mě, nejúžasnější vnouče na světě:) Domů jsem se dostala až teď někdy. Ještě si dozabalim nějaký to oblečení, uklidim pokoj a pak už jen nebudu moct dospat rána, tak moc se těšim:)
Mějte se mi tu krásně. 7. července se vrátim, tak si ode mě na chvíli odpočinete:) Připravila jsem vám na každou sedmou hodinu ranní pravidelnej DeviantArt, těšte se:))
Budete mi chybět! Některý jedince postrádám už teď..
Pusu pro všechny.
Vaše Kája

Dvacátosedmočervnový

27. června 2008 v 7:00 | Ashuleii

Once upon a time...

27. června 2008 v 0:24 | Ashuleii |  Sleepless
Měla bych jít spát, já vim. Ale nechce se mi. Vyhrabala jsem odněkuď svůj uplně nejprvnější deník rok 2003 a musela jsem se smát. Psala jsem tam takový blbosti..:D Poslouchala jsem Shakiru a Erose Ramazzottiho tuhle písničku jsem milovala:), četla Dívku a TopDívku a celý je to legrační. Styl, jakym jsem psala a vyjadřovala se.. A tak vůbec.


V psychologickém testu mi vyšlo, že mám patologický nález v hostilitě a interpersonální sensitivitě

26. června 2008 v 13:57 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Mám ráda tyhle dny. Ještě nezačaly prázdniny, ale známky už jsou uzavřený a člověk si může užívat volnýho času. Posledních několik dní mi připadá hrozně dlouhejch a nabitejch, pořád se něco dělo:) Včera, po uklízení několika tříd ve škole, jsem šla k Šárce a koukaly jsme na Casanovu s Heathem Ledgerem, áách a taky jsem si prohlížela pár starejch fotek a tak.. Pak mě její tatínek šikanoval:D Vzal mi foťák a fotil mě, to prý abych věděla, jak se cejtěj lidi, když jim tohle dělám já:) Potom jsme se zas vrátily do města, vyzvedla jsem si u učitelky klavíru vysvědčení a dala jsem jí kytku, Šári si koupila krásný puntíkatý žabky a pak jsme si sedly k Bájovi, daly si pizzu a nějakej ten zákusek..:) Venku se pěkně rozpršelo, tak jsme pak čekaly v průchodu jedný hospody a prozkoumávaly jsme chodbu nějakýho činžovního domu, i do sklepa jsme vlezly:) Bavilo by mě takhle koukat lidem do domů a bytů.. Kolem sedmý nás vyzvedl Marek a jely jsme do kina na Náš vůdce, německý drama podle skutečný události, bylo to dost psycho, ale líbilo se mi to, na CSFD tomu dám 4* možná i pět..!.
Dneska jsme měli ve škole požární poplach, přijeli hasiči a sehráli tam záchranu žáků z posledního patra, postříkali školu hadicí, ukázali nám, jak se postarat o zraněný a pak nám ještě něco povídali páni policajti. Utekla jsem trochu dřív, koupila pro Š. ve městě dárek, ale bohužel jsem nestihla autobus, tak jsem čekala až na ten další a krátila jsem si ho přemejšlením o blbostech a telefonováním dík, Davide.
Aaa teď jsem doma a měla bych se jít pomalu balit a připravovat do Bosny, kam jedu v sobotu asi ve tři ráno..:)

Dvacátošestočervnový

26. června 2008 v 7:00 | Ashuleii


Ashuleii miluje Coldplay

24. června 2008 v 18:45 | Ashuleii |  In love with..
Chris Martin se skupinou Coldplay včera koncertoval na Madison Square Garden v New Yorku. Přišlo se podívat i několik hvězd -Chris Rock, Charlize Theron, Stuart Townsend,Molly Sims uhm, znám asi jen tu Charlize.. Blah blah, a tak dál. Zdroj Moc se o tom nerozepsali, důležitější jsou ale ty fotky..! Šári, pojď se kochat:)

V Pasekách

24. června 2008 v 15:34 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Myslím, že se ten školní vejlet povedl. Sice to bylo trochu zvláštní, protože půlka třídy přijela na chatu už v pátek, pár lidí pak v neděli a v pondělí odjelo, někdo dorazil v neděli mezi nimi i já a vrátil se dneska. Ale líbilo se mi tam:) Sbírali jsme seno za deště, chodili pomalou chůzí po horách skopce a dokopce, udělali ohýnek a opejkali buřty a chleby někdo si chtěl na klacek napíchnout i kočku, žee.. a mě to fakt bavilo:) Snad se i prohloubilo a vylepšilo pár mezitřídních vztahů...
Já: Vyfotila jsem vás. Máte SPOLEČNOU fotku!
Šárka: Tak to si jí dám nad postel.
Kuba: Já taky.
Tleš: A já taky!
↓ Šárka - alias Perská královna, ale už nechce, aby se jí tak říkalo - a génius J-cop
PS: Kájo, jsi kompletní? Ježiš, to byla fakt sranda..:D

Dvacátočtvrtočervnový

24. června 2008 v 7:00 | Ashuleii

Dvacátotřetičervnový

23. června 2008 v 7:00 | Ashuleii

Dvacátodruhočervnový

22. června 2008 v 7:00 | Ashuleii

Busy

22. června 2008 v 0:10 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Nemám čas. Prostě ne. Promiňte mi:) Dneska jsem byla od 11 na brigádě v hospodě, myla jsem nádobí, krájela zeleninu.. Pracuju s milym kuchařem Láďou a číšníci jsou taky fajn. Docela mě to baví, rychle mi to uteklo. V šest jsem jela vlakem do města, Dušánkovi na oslavu 18in. Upekla jsem jí nejlepší čokoládovej dort, dala knížku o přátelství a s dalšíma holkama jsme se jí ještě složily na spoďárky z Anglie a pásek. Docela jsme se bavili, hráli bowling a biliard.. Pak mi bylo smutno, zavřela jsem se na zhasnutym záchodě a ani brečet mi nešlo, no není to k vzteku?:D Pak se na mě ještě zlobila mamka, co pro mě musela pozdě večer jet a ještě odvážela Káču. Pro dobrotu na žebrotu. K. měla odjet už v 9 vlakem, ale přemluvila jsem jí, aby zůstala, že jí pak hodíme domů. Mamka byla otrávená, že si zajela 14 kilometrů a K. si večer nakonec stejně asi moc neužila a pořád povídala o tom, že měla jet dřív a litovala toho a prostě.. Uhm, nojo. Mrzí mě to. Teď se musim ještě rychle vykoupat a ráno vstát tak v 5, abych zabalila na školní vejlet, vyrazila pěšky na vlak, odpracovala pár hodin v hospodě a pak přijede Marek, aby mě a Šárku hodil na naši školní chatu. Vrátím se v úterý. Mějte se tu pěkně:) A jsem ráda, že se vám video líbí.. Možná časem ještě něco přidám třeba jak hraju na klavír *mrk mrk*
Budete mi chybět.


V hlavní roli...

20. června 2008 v 22:58 | Ashuleii |  About Ashu
- Já -

Music by Travis
Nelekněte se:) přes dvě minuty.. Tam hopsám, směju se, povídám a pojídám zmrzlinu:)

Ze třídy:)

20. června 2008 v 14:23 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Sadám a Matěj:) Vítání. Nebo snad loučení..? Kdo ví.