Srpen 2008

Nejlepšejší

31. srpna 2008 v 14:13 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Včera jsem krásně oslavila konec prázdnin. Nejdřív jsem ráno jela do Prahy, kde jsem se sešla s Ančou ještě jsme obešly obchody s posledníma prázdninovýma slevama a výprodejema ukořistila jsem šarmantní triko s Marilyn Monroe a krajkový návleky na ruce:) a na Andělovi jsme zamířily do Village na Temnýho rytíře. Snad ani nemusim zmiňovat, že Heath Ledger roli Jokera zahrál dokonale a přesvědčivě, to jeho vyjadřování, výrazy a chování nemělo chybu. Po dobu celýho filmu jsem byla hrozně vynervovaná, bylo to plný vypjatejch scén a dramatickejch okamžiků, ale líbilo se mi to, moc. Jen jsem si zas připomněla, že Heath už žádnej další film nenatočí a bylo mi to líto. Po filmu jsme honem běžely na metro, aby mi neujel autobus, bylo to taktak, ale stihla jsem ho:) V Turnově jsem se pak sešla se Šárkou a vyrazily jsme k BB. Jeden spolužák tam zorganizoval sraz s Terkou, bejvalou spolužačkou, co od nás před 4 rokama odešla a od tý doby jsme jí neviděly. Byla jsem na ní děsně zvědavá:) A ona z nás nejdřiv asi trochu vyplašená, prý si musela dát dva panáky a několikrát objížděli v autě město, než sebrala odvahu a přišla za náma:D Ani se jí nedivim... Taky bych se bála. Zjistila sem, že se Terka skoro nezměnila. Je pořád hodně upovídaná a milá a moc jí to slušelo. Sešla se nás tam skoro celá třída a já měla fakt radost, že jsme takhle pohromadě, třeba spolu všichni konečně po šesti letech začnem trochu líp vycházet:) S holkama jsme tam byly asi do jedný a pak jsme šly nočním městem přespat k Šárce.
Tohle bylo fakt strašně pěkný zakončení těch dvou volnejch měsíců, mám z toho úplně dobrou náladu:) I se těšim zejtra do školy. Docela:P
Letošní prázdniny byly fakt nejlepší, co jsem dosud zažila.
PS: Prázdniny končej i článkům z DeviantArtu, kterejma jsem vás do začátku července zásobovala. Od zítra se zas můžete každý ráno v 6 těšit na pár pěknejch fotek:)

Mrkací panenka

28. srpna 2008 v 19:32 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Je to ani ne měsíc, co jsem naposled přidala nějakou tu sérii autoportrétů.. A už sem tu s nima zase:P
Bájdvej, ty smetáky, co mam na očích, nejsou moje pravý, jsou nalepovací:)

(50-x) otázek

28. srpna 2008 v 0:32 | Ashuleii |  About Ashu
Nestydatě ukradeno od Ivušky a zkráceno o pár otázek, na který se mi nechtělo odpovídat:)

2)Který člověk tě v životě nejvíc ovlivnil nebo stále ovlivňuje?
Moje maminka. Ta uplně nejdřív. A potom kamarádi a lidi, co mi přišli cool a hustý tim, co dělali.

3)Kdyby si mohl/a být někým jiným, kdo by si byl/a?
Hadem. Ten může celej den ležet…
6)Jakou událost bys ve svém životě nejradši nikdy nezažil/a?
Nic nebylo tak zlý, abych to chtěla smazat a radši nezažít.


8)Kdybys mohl/a něco změnit na své povaze, co by to bylo?
Přála bych si být míň žárlivá.

9)Bez čeho se podle tebe nedá žít?
Bez přátel. To jako fakt.


11)Jak vypadá tvoje vysněná budoucnost?
Budu dělat práci, co mě baví a bude dobře placená, bude mě to naplňovat a každý ráno vstanu s pocitem, že se do práce těšim. A každej večer se z ní vratim domů, k někomu, kdo miluje mě a já jeho.

12)Kam by ses chtěl/a někdy podívat?
Do celýho světa.

13)Co se ti nejčastěji zdá?
Sny?

14)Co nejčastěji snídáš?
Šampaňský a kaviár:P


16)V čem vynikáš?
Ve všem. A mou předností je skromnost. O pravdomluvnosti nemluvě:D

17)Z čeho máš největší strach?
Že budu do konce života sama.

18) Z čeho míváš největší radost?
Naprosto ze všeho, dokáže mě potěšit už jen úsměv nebo milý slovo…

19)Co děláš nejraději?
Jsem s těmi, co je miluju.


24) Kdybys byla jídlem, čím bys byla?
Šťavnatým kyselým jablkem.

25) Kdybys byla pitím, čím bys byla?
Tequilou.

27) Kdybys vyhrál/a milion, co by si s ním udělal/a?
Sice bych určitě měla snahu a dobrou vůli věnovat to na charitu nebo podobnou záležitost, ale jak se znám, utratila bych to za záležitosti pro svou potřebu. Jsem sobec.

28) Jaké roční období máš nejradši a proč?
Jaro, protože se všechno probouzí a kvete a zpívá. Léto, protože je teplo a rostou jahody a borůvky. Podzim, protože zbarví listí a nejlíp se v něm chodí na procházky. Zimu, protože mam ráda sníh a Vánoce…
29) Nejoblíbenější filmová scéna?
Určitě ta z Wicker parku (Miluj mě, prosím!), kdy se Matt konečně setká s Lisou na letišti, políběj se a hraje k tomu Scientist od Coldplay. A pak taky ta z filmu Benny a Joon, kdy Johnny Depp "tancuje" s bagetkama napíchnutejma na příboru:) Vlastně všechny scény z toho filmu s ním jsou nejlepší...

30) Tři vlastnosti, kterých si na člověku nejvíc vážíš:
Upřímnost, věrnost a empatie.

31) Jakou barvu má tvoje duše?
Je průhledná, přece, néé!

32) Jak velké je tvoje srdce?
Tak moc velký, že se mi nevejde do těla a tak ho za sebou tahám na provázku.

33) Jednáš spíše rozumem nebo srdcem?
Srdcem.

36) Věříš, že mezi dvěma lidmi může fungovat nenaučená telepatie?
Věřím.

45) Ideální rande?
… by bylo děsnětánsky nudný. Na to nehraju.

46) Hetero - bi - homo?
Bi.

47) Na co myslíš právě teď?
Že se mi ještě nechce spát a že bych si ráda prohlídla fotky z mamčinýho mládí.

48) Co budeš dělat až doděláš tento dotazník?
Půjdu se vyčurat.

49) Tvoje oblíbená filmová postava?
Chandler a Joey z Přátel a Lorelai z GG.

50) Kdo je na světě nejkrásnější?
Sněhurka, přece:)

Maszynka Do Swierkania

27. srpna 2008 v 19:21 | Ashuleii |  In my mind
Mám ten dojem, že tohle bude jeden z těch mých depkoidních výlevů, takže kdo nechce bejt otráven, nechť to nečte. Bohužel, můj blog je opravdu jen můj a odnáší všechny moje nálady, ať už ty veselý nebo smutný a teď ho hodlám zneužít k tomu, abych ze sebe dostala ty debilní divný pocity, co mám.
Určitě si to video pusťte. Přivedla mě k němu dneska Meow a já okamžitě propadlakouzlu Czeslawa Spiewa:)

Pall Mall

26. srpna 2008 v 22:21 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
  • černý plandavý kalhoty z výprodeje v Zaře
  • fialový triko taky Zara s obrázkem ve stylu Joana Miró vepředu a s nápisem LIVE WITH LOVE na zádech
  • parfém Kenzo Ryoko
  • hnědý kecky z Humanicu
  • 4 páry ponožek Hello Kitty
  • müsli, špagety, čaj a formy na muffiny z Marks and Spencer
+ omylem odcizený hvězdičkovitý náušnice z CA
... toť můj seznam z dnešních nákupů na Chodově:) Utrácela jsem jak šílená, můj kredit na účtě má už nejspíš zápornou hodnotu, ale jsem šťastná. Čímžto jsem vyčerpala nakupovací záležitosti tak na rok dopředu, snad. Bavilo mě to a pěkně sme si to s holkama užily, ale sem děsně unavená a to mam zas zejtra jet do Lbc se sestřenkou, ona pro nějakej ten hadr na sebe a já na výměnu kroužku ve rtu napuchnutí už splasklo, potřebuju menší náušnici... Teď bych si přála tak den volna, abych ještě stihla nabrat trochu sil, než začně to školní šílení. Ale co jsem tak viděla rozvrh, myslim, že to ještě neni tak zlý:) Pokud to nebude jak loni a zas se nám to tak 7x nezmění. Jen těch 9 hodin v pátek mě děsí....
A ještě k těm náušnicím.. Zkusila jsem si je, abych viděla, jak na mě vypadaj a pak sem je zapomněla sundat. Nevěříte? No fakt, nekecám! Vždyť jsem křesťan a krádež, to je děsně velkej hřích.. Tentokrát už fakt přijdu do pekla. Ještě štěstí, že nepípaly bezpečnostní stojany, to by byl trapas. Pfff.

Dáš si mazací nebo tavenej sejra?

25. srpna 2008 v 22:27 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Fotodokumentace z víkendu s .

I am liar, believe me

23. srpna 2008 v 20:50 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Omlouvám se, že jsem o sobě tak dlouho nedala vědět:) Neměla jsem to v plánu, ale nakonec mi to nějak nevyšlo, až teď. Ve čtvrtek navečer za mnou přijel na návštěvu Dawe, ukázala jsem mu Turnov a povídali jsme si.. Mamka pak usoudila, že je blbost, aby jel pozdě večer zase zpátky domů přes půl republiky a sama navrhla, aby u nás přespal. Tak jo, proč ne:) Uvolnila jsem mu svou postel a sama jsem si ustlala u mamky v ložnici. Druhej den jsem to Daweovi ještě u nás trochu ukázala a pak byl tak hodnej a dovezl mě do Prahy na Čerňák, kde jsme se rozloučili. Na Smíchově jsem se sešla s Ančou a společně jsme nastoupily do autobusu do Pelhřimova, kterej byl moc pěknej, novej a hezky zařízenej, ale krom jinýho i děsně přecpanej, takže jsme skoro celou cestu prostály:D Ale nevadí, ani mi to nevadilo, pořád jsme si s Aní něco povídaly a já si zvykala na to, že další člověk, kterýho jsme doteď znala jen z písmenek a pár fotek, stojí živej přede mnou a je ještě lepší, než co jsem ho stačila poznat z těch rozhovorů po icq a smsek. Večer jsme zapálily vodnici po menších obtížích, uhlík vůbec nechtěl hořet..:) a povídaly jsme si až do tří do rána. Taky jsme si pustily film s mladym Johnnym Benny a Joon, to se mi moc líbilo:) Dneska jsme nejdřív odklízely pár tašek ze střechy a potom jsme se šly projít tady po okolí a trochu jsme fotily a hledaly houby:) Odpoledne jsme jely vlakem do Pejru na pouť, vlezly jsme na horskou dráhu, snědly trdlo a nakonec jsme chvíli poseděly v jednom příjemnym baru děsně mi chutná malibu! Asi v 8 pro nás přijel Anči taťka a dovezl nás domů, kde jsme si k večeři daly tousty škoda že ne připravený tím správnym způsobem, co dělal včera Johnny v tom filmu - přejetý žehličkou:), teď byla An ve sprše a tak jsem měla chvíli čas napsat pár písmenek, abyste věděli, že žiju a dokonce se mam moc hezky a užívám si posledních pár dní prázdnin. Domů se vrátím v pondělí, tak čekejte, že vás zavalim další spoustou fotek:)

Možná nevíte, že…

20. srpna 2008 v 1:17 | Ashuleii |  About Ashu
…si nerada po čištění zubů vyplachuju pusu teplou vodou. To samý platí o obličeji.
… málokdy vydržím poslouchat písničku až do konce, většinou přeskočím na další, ještě než ta předešlá uplně dohraje.
… vlastním obrovitý chodila. Nosím velikost bot 41. Ach, ty moje lodě, mívám z nich komplexy.
… jsem se málem utopila, když jsem na jezu sbírala kamínky ve vodě a stáhl mě proud, musel mě pak zachránit pohotovej taťka.
… miluju okraju u štrůdlu a prostředky u kynutejch buchet.
… jako malá jsem byla zabouchlá do Káji Gotta, byl to můj idol.
… nenávidim Tokio Hotel a všechno, co se týká High School Musical, mam z toho osypky a chce se mi zvracet.
… ve třídě sedim v předposlední lavici uprostřed se Šárkou:)
… když jsem byla dítě, seděla jsem na bobku u babičky na zahrádce a hledala jsem žížaly. Jak jsem nějakou našla, přetrhla jsem ji na dvě části, s dobráckým úmyslem, aby nebyla sama.
… jednou mi do školní tašky vlezla myš a já jí omylem zabila flaškou od pití:D
… se mi taky jednou chtělo zjistit, jak dlouhý jsou moje řasy, tak jsem vzala nůžky a na jednom oku je ostříhala a pak jsem je měřila.
… asi tak do pátý třídy jsem bejvala náměsíčná. Chodila jsem po domě, lezla do skříně s oblečením v domění, že je tam záchod nebo jsem si dřepla doprostřed chodby a rozbrečela se. To vím jen z vyprávění, jinak jsem nevěděla, co při svým náměsíčňování dělám.
… mám panickou hrůzu z ježdění po eskalátorech. Hlavně po těch dlouhejch, co vedou k pražskýmu metru.
… když jsem byla asi před třema rokama na táboře, jeden kluk mi tam složil písničku. Text: Áááj láááv jůůů, má Káájo! Áááj láááv ju! Některý dobrý duše pak LOVE nahradili slovem FUCK.
… podle zemřu prevděpodobně dne 1.3.2074 ve věku 83 let.
Tak, to by prozatím stačilo:)

Untitled

19. srpna 2008 v 20:49 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Když jsem dneska jednorázově zaskočila za Barču na parkoviště do boudy potřetí dělala zkoušky na autoškolu začala jsem číst Spalovače mrtvol. Za těch 9 hodin jsem se dostala až na konec. Je to drsný, ale líbí se mi to. Nějakym zvrácenym způsobem mě zajímá 2.světová, fascinuje mě to. Loni na jaře jsem jela do Osvětimi silnej to zážitek, ale stačilo mi to jednou.. Jako malá jsem chtěla pracovat v márnici, mym vysněným povoláním byla patoložka to mě zas přešlo.Spalovač se mi dobře četl a bavily mě i ty opakující se pasáže neustále se vyskytující růžolícá slečna v černých šatech, muž s tvrdým bílým límcem a červeným motýlkem, záblesk prstenu na ruce pana Kopfrkingla, tlustý muž a jeho bláznivá manželka s perem na klobouku a šňůrou perel kolem krku... Chtěla bych vidět i filmovou verzi, Miloš mi slíbil, že mi ji zejtra donese, tak snad nezapomene.
Jinak to bylo dneska na brigádě dost úmorný, chtělo se mi spát a schovat se někam do chladna nejlíp do mrazáku nebo se aspoň vyválet ve sněhu. Aby toho nebylo málo, přihodilo se mi tohle: Když jsem si skočila naproti přes ulici do obchodu pro pití, při návratu sem se nemohla do boudy dostat, klíč nepasoval do zámku. V tom spěchu jsem šáhla po tom nesprávnym. Neměla jsem u sebe nic, jen v kapse mi cinkalo pár drobnejch. Zkusila jsem z telefonní budky zavolat mamce, ale nepovedlo se, tak jsem běžela za Milošem do videopůjčovny. Půjčil mi mobil a mamka mi poradila vzít nůž a dveře jednodušše vypáčit nebyly zamčený, jen zabouchnutý. Jo, to šlo!:) Po práci jsem se sešla s nevlastní ségrou Sabinou, co se včera vrátila z dovolený z který já se letos ulila:) a řešily jsme její srdeční problémy po kolikátý už?
A mam trochu strach ze zejtřejší schůzky s D. Úspěšně na něj už nějakej ten pátek nemyslim a netrápim se kvůli němu, ale co když se ty starý city zase obnověj? Ne, to nedopustim. Jdem si jen přátelsky pokecat nad hrnek kafe. Vlastně se docela i těšim..:)

The four changing seasons of Britain

18. srpna 2008 v 18:51 | Ashuleii |  In my mind
Tybrďó, fákt! -
Disponuju tou úžasnou vlastností, že se dokážu radovat z maličkostí a stejně snadno mě vytočej naprostý prkotiny. Tak třeba dneska... Mamka přišla domů a podala mi pohled. Podívala jsem se na neumělou malůvku, pár řádek a rozevlátej podpis a byla jsem fakt šokovaná. To nejdřív. Jeden hodnej spolužák byl v Anglii a poslal mi otamtuď čumkartu, to je od něj milý, fakt:) Po prvotním překvapení jsem se šíleně rozesmála, to rozradostnělý chichotání nešlo zastavit. Nakonec jsem se trochu uklidnila a málem jsem se rozbrečela dojetím. Hodně lidí mi přes prázdniny slíbilo psaní a hodně jich svůj slib nedodrželo. O to větší jsem teď měla radost:)
A pak mi na icq napsal D., ten z loňskýho léta dalo by se o něm mluvit jako o D1, po něm byl ještě D2 a nakonec i D3, to je ten z Bosny. Moc se spolu nebavíme, vlastně skoro vůbec. Proto jsem byla docela vykulená, když se mě zeptal, jestli s nim někdy nepůjdu na kafe. Nevěděla jsem, jestli se mi chce, ale půjdu, dokuď se se mnou jen kamarádil, bylo to fajn, tak snad se to zas nějak neposere.
-Ti vravim. No-ty-koky!

Co dělá múza, když nefotí múzovský fotky..?

18. srpna 2008 v 11:39 | Ashuleii |  Z mého pohledu
... nemúzovsky se fotí se svou "fotografkou":)

Dancing with weed

17. srpna 2008 v 20:46 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Zorka tu byla do soboty, kdy jsme jí ráno odvezly autem na nádraží. Tam jsem zkontrolovala, že má správnou jízdenku a nastupuje do toho pravýho vlaku ikdyž, jak se pak ukázalo, stejnak se to neobešlo bez komplikací, že… a rozloučily jsme se. Byla jsem moc ráda za její návštěvu, ty chvíle strávený s ní byly úžasný.. Potom mě mamka hodila za Šárkou na benzínku, ale bylo hnusně, tak jsme se vykašlaly na mytí oken a šly jsme do města, do půjčovny pro film, do ovocňáku na čaj a pak k nim domů:) Večer jsme měly chuť jít do kina, ale ošklivý počasí přetrvávalo, takže když jsme došly k letnímu kinu a zjistily, že se promítání opravdu nepřesunulo do budovy, zas jsme se otočily, to by byla sebevražda. Šárky Marek nás pozval k jeho babičce na zahradu, kde se odpoledne slavilo a zbylo tam ještě trochu pití, tak jsme si sedly do altánku a povídali si. Ještě nás pak doprovodil domů, usnuly jsme nějak po půlnoci.. Od rána asi do čtyř odpoledne jsme byly na brigádě, počasí se trochu vylepšilo a řidiči aut, co jsme jim myly okna, byli celkem štědří:) Po práci jsem chtěla jít na autobus, ale všechny spoje jezděj jen ve všední dny, jak jsem zjistila, takže jsem šla domů pěšky. Před barákem jsem navíc ještě zjistila, že jsem si nevimkde zapomněla klíče, tak jsem se do bytu dostávala přes stodolu, pomocí židle, basy piva a skříně… Jsem prostě dobrá:D Byla sem na sebe pyšná.
Neptejte se mě, jak mi je, o pocitech se tu radši nezmiňuju (nebo jen minimálně). Někdy je prostě lepší mlčet. A když už to jinak nejde, tak je dobrý trochu lhát, nasadit si masku faleše a skrejt to, co je pod ní.

Má múza v kostkovaných šatech

14. srpna 2008 v 23:58 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Pokračování..:)

The Flower Fairies

13. srpna 2008 v 22:37 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Pro tuhle chvíli je Zorka v koupelně, tak se vám v rychlosti ozývám:) Když jsem si jí včera vyzvedla na nádraží, ukázala jsem jí město, zašly jsme na jídlo, za Šárkou na benzínku a potom autobusem domů. Koukly jsme na film, upekly brownies, prohlížely fotky a nejvíc jsme si povídaly. Usnuly jsme kolem půlnoci a už asi v 7 ráno jsme zas dneska byly vzhůru. Nafotily jsme kvantum fotek, čekejte, že vás tím ještě zavalím:) Taky jsme šly na menší výlet a ukázala jsem Zorce krabici s mejma pokladama. Teď jsme dokoukaly romanci o životě Jane Austenový a asi si zalezem do postele a budem do rána povídat:) Jsem moc ráda, že za mnou přijela na návštěvu, je to takovej usměvavej andílek..
PéeS: Asi tu pusu málo šetřim. Jefakt, že v jídle se moc neomezuju, žádný kaše nejim, prostě do sebe tlačim regulérní poživatiny jako jsou těstoviny, jabko nebo rohlík.. Oteklo mi to a bolí to, ale to nevadí, nelituju toho, líbí se mi to čím dál víc a.. A.. A vůbec!

Une petite Francaise ♥

13. srpna 2008 v 10:44 | Ashuleii |  Z mého pohledu
První série fotek s mým milovaným Zorýškem:)
Enjoy!

Zelená a oranžová obsadila pokoj, kterej byl kdysi můj

11. srpna 2008 v 21:53 | Ashuleii |  In my mind
Tak trochu jsem zas dneska vzpomínala. Ta rodinná oslava se konala v Roudným, vesničce, kde jsem strávila většinu svejch raně dětskejch let. Bydleli jsme ve velkym domě, nahoře my, dole strejda s tetou a sestřen. Před sedmi rokama jsme se pak nastěhovali sem a místo nás teď bydlí druhej strejda a sestřen (bez tety, ta umřela). Dlouho jsem tam nebyla. Procházela jsem místnostma, bylo to jiný. Zašla jsem do pokoje, kterej jsem kdysi obývala. Na zeď jsem si tenkrát namalovala páva a kočku a psa a sluníčko.. Teď byla omítka zelenooranžová. Jelikož se vymalovalo teď nedávno, pokoj byl prázdnej, opuštěnej. Podívala jsem se ven z okna, slunce pomalu zapadalo a zalejvalo pokoj zlatavým světlem. Na chvíli jsem zatoužila bejt zas ta malá culíkatá holka, jejíž největší starostí bylo, jestli si má koupit zelenou nebo červenou žvejku a jak pojmenovat svoje koťata.
PS: Babička na oslavě nebyla a všem se ta moje bertíkovská náušnice líbila. A i kdyby ne, je mi to fuk:) Též mě těší, že vám se taky líbí, děkuju.

Říkám mu Hubert..

11. srpna 2008 v 17:16 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Tak je tam! No fakticky:) Sice je o něco větší, to jen dočasně, kdyby mi ten ret chtěl náhodou napuchnout. Trochu sem se bála a trochu to bolelo, ale jsem spokojená, děsně se mi líbí. A Téra s činkama v obočí vypadá taky dobře:) Měla jsem strach, že vykrvácim, že v tom budu vypadat jak idiot a že se mi lidi budou smát. Ale teď sem z toho celá poskákaná:D Miluju ho. A nikdy ho nesundám.
Za chvíli jedu na rodinnou oslavu, tak se těšim, jak z toho budou všichni vykulený, hlavně bábinka.
A včera jsem byla s Dušou a jejím Ondrou na bruslích, asi po 10 letech jsem na tom stála a děsně mě to baví:)
A zejtra přijede Zorka, už se nemůžu dočkat!
A teď už fakt musim jít.
A víte co? Miluju vás:)

Bachata dance

10. srpna 2008 v 23:39 | Ashuleii |  In love with..
Asi jsem moc unavená na to, abych se snažila napsat něco.. Něco. A taky jsem líná, samozřejmě:) Ale tohle musíte vidět. Už hrozně dlouho jsem zamilovaná do tohodle videa ↓
Naučte mě ten tanec a udělám všecko, co budete chtít. Cokoliv.
Běhá mi z toho uplně mráz po zádech, když na to koukám..

A nebo taky ne.

9. srpna 2008 v 21:27 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Kdo si při čtení předešlýho článku mnul ruce potěšením, že se mě zbaví a už tu nebudu otravovat, toho zklamu. Opravdu jsem to s tím mazáním nemyslela vážně, mam to tu ráda, mam ráda vás a vyjímečně jsem i docela spokojená s aktuálním designem miluju růžovou:D
To, co jste mi napsali, je od vás strašně pěkný, vážim si toho. Potřebovala jsem ty milý a povzbuzující slova. Trochu se stydim za to, že to byl hlavní účel článku, vyškemrat si nějaký ty útěšnosti. Už ti víckrát neudělám, slibuju, fakt:)
I díky těm komentářům mam dobrou náladu. Taky sem dneska strávila docela pěknej den. Mam ze sebe dobrej pocit, hned jak jsem ráno vstala, pokračovala jsem v tom otravnym pletí, vyluxovala sem a taky upekla jablečnej štrůdl, ach. Sice sem děsnej lenoch a často se mi do těch domácích prací nechce, přemlouvám se k tomu a tak, ale když už to pak mam za sebou, tak ta spokojenost nad sebou samou stojí za to. Aby bylo všechno v rovnováze, tak jsem se po zbytek dne flákala, povídala jsem si s lidma na icq a hrála Bombermana a Super Maria. U toho se vždycky navztekám:D Nejde mi to. Nemůžu se dočkat, až budou v 23:40 dávat Wicker Park, miluju to, mam slabost pro Joshe a filmy, nad kterejma pak ještě dlouho po zkouknutí musim přemejšlet a nedaj mi spát.
Letošní prázdniny jsou super. Asi nejlepší, co jsem dosud prožila. A to ještě neskončily!

A co kdyby...

9. srpna 2008 v 1:14 | Ashuleii |  Sleepless
Mam chuť to tu zrušit.
S největší pravděpodobností to neudělám, bylo by mi to líto a asi to ani tak nemyslim vážně, já jen.. Je mi divně. Neni to ani tak špatný, jako to tu teď prezentuju. Teda asi, doufám. Jen mi připadá všechno nudný. Všechno, o čem tu mluvim, co tu zmiňuju. Přemejšlim, že to nemůže nikoho zajímat a každej sem přijde jen proto, aby se pobavil nad tim, o jakejch pitomostech tu zas ta holka žvaní.
Píšu špatný články. Nevidim smysl v tom, co dělám, pro tuhle chvíli mě to vůbec nenaplňuje. A přitom nechci skončit. Chci jen přestat s těmahle hloupejma řečma.
Poslední dobou moc často brouzdám po blozích, který mi přijdou docela dokonalý. Autoři čtivě píšou, vtipně, s dobrou myšlenkou... Ach ne, zas to moje srovnávání. Pryč s tím!
Mam strach, že nepochopíte, co se tu teď snažim sepsat. Ale nemam vám to za zlý, je to jen snůška keců na žádný téma.
Asi bych měla jít spát. Jo, to bude nejlepší.
Ráda bych to zakončila nějak vesele, optimisticky.. Ale bohužel, snad příště.