If you are chilly, here take my sweater

14. dubna 2009 v 18:01 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Ne že bych umírala touhou napsat článek, ale čeká na mě pár úkolů do školy (jen na zejtra je to sloh do němčiny a písemka z dějepisu, o který sme se mimochodem dověděli až dneska) a já už sem prostě taková, že budu dělat cokoliv jinýho, jen abych se tomu škaredýmu studiu vyhla. Dokonce sem připravila svačinu pro jednoho našeho dělníka, co nám tu pracuje na nový fasádě. Sice ne dobrovolně, musela mě do toho nahnat mamka a ještě mě hubovala, když sem se chtěla předtim převlíknout, ale co. Kvůli tý nový omítce máme přes okna nandanej igelit, aby se nezašpinily a mě vždycky při pohledu na ně zevnitř přepadne pocit, že nás barák je mrtvola zabalená igelitovýho pytle. Není to zrovna příjemný, už se těšim, až bude fasáda hotová.
Normálně, v neděli vběhl na zahradu koloušek, nechápu, jak se tam dostal. Tak sme zavolali nejdřiv policajty, pak přijeli i hasiči, děda to všecko organizoval a řikal, že si ho nechá a ochočí, protože "on v tom přece vyrost". Každýmu chtěl ukazovat svou sbírku paroží a vztekal se, když sme ho za srncem nechtěli pustit. Nikdo nic nedělal, čekalo se na veterináře a splašený zvíře pořád pobíhalo kolem plotu. Pak přeskočilo k sousedům a na zahradu vyběhl pes od sousedů tamtěch sousedů a nikdo nebyl schopnej si ho odvolat. Šla sem domů, bylo to zdlouhavý. Když sem se zas vrátila, srnec byl svázanej a Tomova mamka mi řekla, že sousedům ten pes znova utekl a srnec se tak vyplašil, že vrazil hlavou do betonovýho sloupku a zlomil si vaz, nemohl na zadní a tak se pak jen čekalo na veterináře, až ho zastřelí. No vlastně, prej mu píchl kudlu do krku.
Jak na to teď tak koukám, mluvim tu o samejch morbidnostech. Mrtvej srnec, mrtvolnej barák.. A jestli mě bude ta vosa, co mi lítá kolem hlavy, ještě dlouho štvát, tak už budou mrtvoly tři.
A víte co je nejlepší? Na prvního máje letim s Tomem do Paříže, heč heč!:) Těšim se jak ýmátko vy-víte-na-co.
Jo a abych nezapomněla, tajná zpráva pro tebe, ty už budeš vědět. @☼↕♀◙♂♪24:;<CD¶▬↨↓←∟↔▲▼"#$!%&'(,*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama