Srpen 2009


Počkej, podám ti nohy

26. srpna 2009 v 21:05 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Měli sme kartáčky, chyběla nám pasta na zuby.
Potkali sme žáby, srnku, pubertální veverky, kapry, pavouky, bělásky, housenky a rozjetou slepici.
Jedli sme pizzu a já tam sbalila jednu slečnu na focení. (Škoda, že se mi víc líbila s černejma vlasama a když sem ještě nevěděla, že bude souhlasit.)
Courali sme se u největšího rybníku, trhali orobinec a nechápali, kdo si dal takovou práci oštítkovat celou dubovou alej.
Ogrilovali sme si hermelín a k tomu jedli brusinkovou omáčku, koukali na hvězdy a filosofovali o náboženství, astrologii a obchoďácích.
Budík zvonil v pět, pak v šest ráno, venku pršelo, ale my to nevzdávali. A stálo to za to. Nebo ne?:)

Zbloudilá kočka

24. srpna 2009 v 15:31 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Pro ty, co maj rádi moje narcistický fotky. Jsou ze soboty, takhle sem byla nachystaná jet do Prahy na Kátinu party, na kterou sem nakonec nejela. Usnula sem už namalovaná, oblečená a sbalená, vyděsil mě budík, venku pršelo, na dálnici velký bouračka a představa nonstop oslavování a pak zas cesta zpátky.. No, tak sem akorát vrátila lístek pánovi od Student Agency, trochu zmokla a pak se doma vyfotila.

Včera mi kluk, co kolem mě projížděl na kole, kopnul do tašky s nákupem. Zařvala sem na něj "Seš debil?!", práskla venkovníma dveřma a načuřeně vyběhla schody do bytu.
Oblíbila sem si Emily Blunt, tak sem si stáhla snad všechny filmy, v kterejch hraje. Taky mě bavěj Stray Cats, takovej rockabilly styl, připadám si hrozně retro, když to poslouchám.
Jinak se mi v posledních dnech nic nestalo, nic sem nedělala, neděli sem strávila skoro celou v pyžamu a ani sem po tu dobu nepřemejšlela a nevymyslela žádný objevnosti nebo nevim, tak už asi nemam o čem psát. Ale zejtra jedu do Třeboně za anoukou a její oblíkací kolekcí a ve čtvrtek do Bratislavy, kde budu taky fotit, tak se zas bude něco dít.
Nemám, co bych dodal.

Avatar

22. srpna 2009 v 2:46 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Tuhle sem si u videa ze školního vejletu zavzpomínala, jaký to bylo před dvěma rokama. Připadá mi to vzdálený asi tak milion hvězdnejch let. Některý se ani moc nezměnili. "Jídlo je jako poezie, má se člověka dotknout, ale nezasáhnout ho." (Ondra H., rád mě shazuje do bazénu a z kola) Asi mi budou chybět, přece jen 7 let není uplně krátká doba. Stihla sem se zakoukat snad do půlky spolužáků, kvůli pěknejm rukoum nebo stylu, jakym si projížděli prsty vlasy… Našla sem nejlepší kamarády. A tak vůbec, sem za ty roky fakt ráda. Co mě už tak netěší je myšlenka na mamku, který sem včera volala, ale nebylo to dobrý, nakonec zavěsila, snad aby se mi do telefonu nerozbrečela. Tak mi ta celá její situace zas byla líto. Je mi to vůči ní až hloupý, že sama se mam teď tak dobře. Třeba dnešní večer - vyrazila sem s Dančou do víru velkoměsta, ikdyž v 7.nebi bylo mrtvo a do Two faces sme se zas neodvážily:) Ale procouraly sme noční Brno, s kolou a katalogama od cestovních kanceláří a taky sme v kině zdarma koukly na jakousi patnáctiminutovou 3D upoutávku na fantasy, co dojde do kin v prosinci. A pak trochu pršelo, ulice byly mokrý a světla se po zemi tak pěkně odrážela.. Jo a 9.9.2009 budu fotit svatbu! V Pardubicích. Pan Ženatý se bude ženit. A nejsem si jistá, jestli chci dál fotit tydle modelkoviny, Radka tvrdí, že sem konzumní a už to není jako dřív, ale já se prostě furt hledám. A třeba se i časem najdu…Bílý pelikán je kadeřavý a ten červený je pelikán bílý

18. srpna 2009 v 21:14 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Pátek - večer příjezd do Turnova, vajíčka na chlebu, Summer fashion party do půlnoci, pár pozvání na absinth, moc dlouhá módní přehlídka a neapladující publikum. U Šárky doma. Povídání do tří do rána, po dlouhý době:)
Sobota - snídaně na balkoně, Naked man, obrovskej oběd v mexický a focení s hiphoperem na jeho plánovaný album. Přípravy na party v Rovensku, pečení, cesta vlakem, západ slunce a balony na obloze. Spolužáci i nespolužáci, Sadámova luxusní zahrada s bazénem a mozaikama a skákací trampolínou, víc pití než jídla a vtipnej Ondra, co mě shodil oblečenou do vody. Dobrá nálada, vodnice a bitka o dva roky starý video ze školního výletu.
Neděle - rozednívání, ospalost, filosování o všem i ničem, buřty k snídani. Odjezd, autobus do Hradce Králové, setkání s Pavlem pseudofotografem. Stylová kavárna, ružový vanilkový cigarety Pink Elephant, omeleta se sýrem, courání po městě a focení u knihovny. Loučení. Vítání s mamkou, Tomem, cesta autem asi 20 minut, kemp a rybník Vřešťov, buňky k bydlení, kadibudka s výhledem do lesa. Procházka po okolí, večeře v bistru, spánek v 10 večer.
Pondělí - kafe k snídani, výletní tabule a calippo ve Velkym Vřešťově, cesta do královédvorský zoo, nejkrásnější okapi a surikaty. Projížďka po safari na střeše autobusu, srandovní pan řidič/průvodce. Zpátky vláčkem, unavený nohy a všecko, pívo a kafe v bistru a přátelská ropucha.
A v celym článku asi tak milion tisíc fotek:

We shared a seat in a school bus and I was thinking that you didn’t mind the way our knees touched

12. srpna 2009 v 15:37 | Ashuleii |  In my mind
Když se kouknu z okna, odpovídá počasí mojí náladě. Zataženo, občas zaprší. Tolik sem chtěla napsat něco veselýho, ale nemá cenu se přetvařovat. Ani na to nemam sílu. Ráno sem vyprovodila Toma na autobus, nakoupila a celej den tu sedim v jeho tričku a vlastně ani pořádně nedokážu říct, co sem dělala. Jo, vlastně sem dala vyprat prádlo.. To je celý. Taky sem ležela na břiše v posteli, poslouchala ekopsychologickou operu, co sem ji tak dlouho chtěla a on mi pro ní ještě včera rychle běžel do bontonu, abych na něj myslela, až nebudu s nim.
Vlastně se nic nestalo, dělám z komára velblouda. Hrozně sem si ale zvykla na náš nekonfliktní vztah, hádky snad žádný, jen nějaký neporozumění
a nepohodnutí. Jako dneska v noci. Šel si pak zakouřit, chtěla sem to zas urovnat, ale než se vrátil, usnula sem.
Chtěla bych si s nim zase dneska povídat před spaním. Ujišťovat ho, jak ho miluju a proč. A že nechci nikoho jinýho.
Jo, ráda píšu články v tomhle smutnym duchu.


Supa!

11. srpna 2009 v 0:14 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Potkali ste už někdy pár, co spolu žije nějakou dobu, je mezi nima určitej věkovej rozdíl a mezi sebou si vykaj? Já jo, dneska. Na fotce vlevo dole, ta slečna vedle Ládi, Pavla a její přítel (partner, muž, whatever), kterej se mi teda bohužel nevešel do záběru, tak tyhle dva sou ten případ. Bylo to strašně zvláštní. A jinak prima večer. V půl devátý sem jim utekla za Dančou (alias vendeta) a v černý hoře nám odmítli přinýst na zahrádku nějaký medový pivo, na který mě D. přemluvila. Připadala sem si jak magor, když sem pořád lítala dolů na bar a snažila se to nějak vyřešit, pan číšník byl pěkně nepříjemnej, uf. Nakonec sme si daly půllitra dohromady:) A zítra jdem spolu na piknik do obory v Kohoutkovicích nebo kde a předtim na palačinku.
A víkend strávenej se Zorkou taky stál za to, ikdyž sem občas byla už unavená a asi i protivná, tak se ještě jednou omluvuju. Stihly sme japonskou výstavu, vilu Stiassni, romantickou večeři, focení v Lužánkách, obchody, Špilberk a Petrov a s nim spojenou kryptu a latinskou mši a vůbec mě to moc bavilo a měly sme se pěkně.
A zítra, krom Danči, jdu ještě ráno fotit do vily s jednou slečnou a ve středu mě čeká setkání s Dalariem, ve čtvrtek s kamarádkou z Medju a v pátek jedu do Turnova, za Šárkou a na spolužákovu oslavu a když to dobře dopadne, tak se na zpáteční cestě do Brna v neděli nechám mamkou vyzvednout v Hradci a ukáže mi to její bydlení v lese u rybníka:)
Jo a taky sem si dneska chtěla pořídit externí blesk nebo odrazový desky a mam místo toho stativ a chtěla sem králíka s ušima dolu a nakonec si asi vemem pejska z útulku.

Fotorexie

9. srpna 2009 v 15:17 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Moje poslední dny ve fotkách.
Udělala sem si seznam lidí, který bych zavraždila, protože jim něco závidim. Zatim je na něm jen jeden člověk, o to víc mě to trápí.
Fotokrize a touha po fotodokonalosti mě neopouští.


Lili P.

7. srpna 2009 v 20:13 | Ashuleii |  Z mého pohledu

Pivnice u pižďucha

6. srpna 2009 v 22:47 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Ahoj pižďuši!
Tak honem, dlouho sem sem ničim nepřispěla, ale napravim to.
A co sem celý dny dělala? Celej úterek sem strávila s Tomem a jeho bratrancem, oni pracovali na nějakym papírování a ímejlování a já si hrála na notebooku a pak sme si dali dukátový buchtičky, nejlepší. Taky sem chtěla na náměstí zachránit holoubka, měl do nohou zamotanej provázek, házela sem mu rohlík a chtěla odlákat pozornost, ale nedal se. Ten den mi bylo všecko nějak líto. Včera ráno studentem do Prahy, v poledne měla dorazit z Mariánskejch lázní Lili, ale na koleji se vykolejil vlak a měla dvě hodiny zpoždění, což bylo trochu nanic, když ve čtyři zas musela zpátky. Všehovšudy sme na focení měli zabijáckejch dvacet minut, fotily sme u mekáče, improvizace největší, zajímavej zážitek. Pak Tereza, na tu sem měla času dost, ale nějak sem ji nedokázala zpracovat, nevim. Uvidíte sami, v brzku přidám. V osm sem dorazila na Chodov, kde mě vyzved Honzik, bratránek, co sme se viděli v životě asi tolikrát, že by to šlo spočítat na dvou rukách, ale bylo to fajn:) Jen mě pak zas hrozně něco zevnitř tlačilo na oko, tak sem dostala ibalgin a šla spát (s Matyldou, dokonalej pes, asi si ho taky pořídim a bude se menovat hádejte jak - Pižďuch!). Dneska sme měli v plánu jet parníkem do zoo, ale bylo tak nesnesitelno, že sme jen procourli Prahu a já pak jela metrem na Florenc a zjistila, že sem zapomněla Honzovi vrátit ty volný vstupenky do Tróji, tak sem mu je skovala na tajný místo za odpadkovej koš:) A v autobuse zpátky do Brna přede mnou seděla krásná slečna, tak sem jí dala číslo a tak, ať se mi ozve, ale pořád nic, tak nevim:/ A nakonec prej otiskli ten rozhovor se mnou v Sedmičce a taky se těšim, až se kouknu do tý exkluzivně otevřený starý vily u Výstaviště a taky že zejtra přijede Zoris, cheche:)

Second chance for her beauty

2. srpna 2009 v 19:47 | Ashuleii |  Z mého pohledu
I přes to odporný počasí, vedro a nenadšený rodiče byla skvělá. Druhý fotky na přání, tentokrát Veronika. Líbí se mi:)

Estetická lasička na procházce kolem řeky

1. srpna 2009 v 21:11 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Tadle je moje nejoblíbenější:) Sice rozmazaná, ale budu se tvářit, že jako naschvál. Smutnej člověk, když brečí, taky nevidí ostře.