Na Marsu Slunce nesvítí

12. září 2009 v 2:41 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
(Z autobusu, někde mezi Hradcem Králové a Turnovem, cca 7 hodin večer, pátek 11. září)

Aby bylo jasno, nejsem rasista.
Moje oblíbený místo v autobuse je předposlední sedadlo vlevo u okna. Zvykla sem si, že za mnou na pětce sedávaj všelijaký individua, puberťáci a tak, ale dnešek už nějak moc nedávám. Obsadila to tam cikánská rodina o asi 8 členech. Pořád mi kopali do sedačky, tahali za vlasy a dotýkali se mě, nakláněli se přes mě, táta povídal a tu svou chytrou pusu prostě nezavřel ("Na Marsu je zima, protože tam nesvítí Slunce." - "Todle je tak pitomej autobus, tamten byl mnohem lepší, byla tam televize, rádio, dostali sme kapučíno, tady dostanem leda hovno." - "Dálkový autobus a jede po starý silnici!!"), starší syn si pořád zpíval, plácal se do kolen a pokoušel se o beatbox a nejmladší dcera Lucka neustále brečela a zvracela. Měla sem sto chutí se za nima otočit a nejlíp jim otřískat hlavu o zem, ale to bych hned byla za rasistu. Nojo, někdy docela těžko zvládám svoje nesnášenlivý stavy:) Tak sem si teď po přestávce v Hradci sedla co nejdál od nich, uplně nejvíc dopředu, že krásně vidim na cestu přímo přede mnou a mam tu dost prostoru pro nohy. A hřeje mě takovej pěknej pocit u srdce, že sem se aspoň na chvilku stihla vidět s mamkou. Seděla sem na lavičce před terminálem, tak sem 30i minutovou přestávku chtěla nějak využít a zavolala sem jí, jak se má a tak. Ptám se jí, jestli fakt na Marsu nesvítí Slunce, dostali sme se k romský rodině a k tomu, že sem v Hradci, ona na to, že je tam uplně náhodou taky, tak přijela i s jejím kamarádem Vaškem, měla sem děsnou radost. Kdoví, kdy se zas uvidíme, příští víkend bude v Turnově gymplfest a křest Pivothova alba a taky emo sraz, co pořádá Matěj a víkend nato budu v Praze a pak už bude říjen..

Ještě pár slov ke středeční svatbě a následnýmu Brooklynu. Dostala sem svíčkovou a knedlíčkovou polívku a trochu sem usínala v restauraci na stole, na zámku se nám nepodařilo chytit pávy ani vylízt na kamennou zídku (viz fotka padající Zuzky s vykasanou sukní), vezli sme se sanitkou a pak na zahradní party sem skoro nikoho neznala, tak mě děsně mile překvapil jeden Tomův kamarád, co tam byl taky, doteď sem ho vždycky viděla jen opilýho, jak se polonahej válí v blátě nebo tak, ale teď za mnou přišel a ptal se, jak se mi tam líbí a moc si to už vlastně nepamatuju, protože sem byla tak hotová z toho, jak je fajn. A má strašně pěknou přítelkyni. Rozkrojil se dort a předali dary a pak už sem jela vlakem eurocity zpátky do Brna. Prvně v životě sem seděla v jídelnim voze. Doma sem ze sebe shodila svatební ohoz, Tom mi pučil svoje metlácký triko, vyprázdnila sem paměťový karty z foťáku a pak byla sranda, když sem u vstupu nevěděla, pod jakym nickem sem zapsaná na VIP listu, až vyšlo najevo, že to je ta Ass hulej:D Při koncertu mi málem umřely uši, nějakou chvíli sem fotila přímo u repráku pod pódiem, ale všecko sem to kupodivu ve zdraví přežila. Jediný pozitivum po všech těch upocenejch vlasatejch metalistech, milion tisících decibelech a blicímu stylu zpěvu bylo to, že sem se zas viděla s Poshátkem. A dostali sme s Tomem samolepky a placky a tak:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vedžu | Web | 12. září 2009 v 8:13 | Reagovat

Tahání za vlasy? Tak to vydržíš docela dost. Já bych ji tu pracku urazila:X

2 tom brider | 12. září 2009 v 10:22 | Reagovat

"a další písnička se menuje: bluéééébrrrrrr!"

3 poshátko | Web | 12. září 2009 v 10:36 | Reagovat

- Vyrus u vstupu je další z důvodů, proč Slováky prostě ee:D
Deathmetalcore naštěstí spěje od upocenejch metlí ke krátkovlasejm týpkům s barevnejma kérkama a aspoň částečnou artikulací a placek ještě bude!
Děkuju za vás tam, bylo to extraordinérní!

4 Metalýza | Web | 12. září 2009 v 11:32 | Reagovat

Vidíš to, vidíš. Káďa je ve skrytu duše takový milý chlapec, a právě proto mě štve o to víc, protože vím, že je chytrej a v pohodě a on to v 99 případech posere chlastem a hloupým chováním. Ale to jsem ráda, že jsi ho poznala i takhle a navíc že ti dělal na svatbě milou společnost, když už tupejž nemohl. A Peťa, jeho slečna, je opravdu nádherná a mimoto taky fajn, řekla bych :)A jsem ráda, že jsi přežila Bčko a taky tu cestu busem, máš svatou trpělivost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama