Tady vůbec nejsou dva tlusťoši, je tu jen jeden a ten neni tlustej!!

26. prosince 2009 v 4:59 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Dobré ráno vespolek.
Oficiálně to začalo předevčírem, no já si to ještě neuvědomila a jestli vůbec, tak až už to bude všecko za mnou zas. Ráno sem zaspala a tak sem během dvaceti minut musela stihnout sprchu i s umytím a uschnutím hlavy, zabalit si na tejden dopředu a omotat mašli kolem (mnou utrženýho!) pomeranče jakožto zvláštního dárkunedárku pro Pavla. Nakonec se ukázalo, že sem spěchala docela zbytečně, na informacích na Zvonařce o žádnym autobusu, co by jel do HK v osm ráno, nevěděli, tak sem nakonec jela vlakem. Přisedl si ke mě do kupé kluk, co teprv zabaloval dárky, tak sem mu k tomu pustila koledy a trochu sme si povídali (studuje na záchranáře a zpívá v kapele). V Hradci mě na nádraží vyzvedl již zmíněnej kamarád a ukázal mi svůj novej byt, z kterýho sem bledla závistí, jak byl velkej, vymalovanej, pěkně zařízenej a ještě s tak úžasnym výhledem. Na balkoně sme vykouřili jointa a pak mi zahrál na kytaru a pak už byl čas, tak sme zas sjeli výtahem pro klaustrofobiky ze 13. patra a u terminálu se rozloučili, naskočila sem tam do auta Václavovi a ten mě dovez za mamkou.

Byla celkem sranda hledat, kde že se koná ta odpolední vánoční mše, ale nakonec sme ten kostel v Chotěborkách našli a tak to dobře dopadlo:) Doma se pak konala tradiční štědrovečerní večeře o rybí polívce, kapru na přírodno a bramborovym salátu. I v těch podmínkách, za jakejch to mamka dělala, to nemělo chybu, jako vždycky. Pak ještě oba opožděnci v rychlosti zabalili dárky, předali sme si je venku pod stromečkem (protože dovnitř se už nevešel), vyfotili se u toho a doma si je rozbalili. Dostala sem docela vtipnou krabičku od sirek (s jistym finančnim obnosem, kterýho sem si v tý hromadě zápalek skoro nevšimla), schválně špinavý květináče, sůl do koupele (máme sprchovej kout:D) a taky třeba klasiku - ponožky. Zalezli sme si do postele k animovanýmu Asterixovi a Obelixovi a já už asi v 10 po tak náročnym dni vytuhla.

Včera nás pak čekala návštěva příbuznejch v Roudnym, kde sme dřív taky bydleli a mě zamrzelo, když sem viděla tetino cukroví, že sme letos neměli příležitost uskutečnit tradiční společný pečící sešlosti. Taky situace s druhym strejdou, co na Štědrej den brečel mamce do telefonu, mě trochu rozlítostňovala, ale jinak mi tam s nima bylo hezky. Na pátou mě pak mamka odvezla do Turnova, kde sme si s Adél a Šárkou uspořádaly vánoční besídku v Korunnim princi, pily k tomu čaj a mluvily hrozně rychle a skákaly si do řeči, jak sme si toho chtěly za ty dvě hodiny stihnout říct co nejvíc a taak, no!:) Nakonec mě ještě čekal taťka, u kterýho sem doteď a vyjímečně sem se při předání dárků necejtila tak hloupě klišovatě a nuceně. Babička už spala, tak jí předám pomeranče na větvi až dneska (to mě čekaj i nákupy oblečení prej, nevěděli tu, co mi koupit, tak to vymyslili takhle, proč ne). Noo a protože sem spala na nepohodlnym gauči v obyváku, tak sedim teď tady, ve vaně, a přemejšlim, jak ještě využít těch několik zbylejch hodin, než se všichni vzbuděj.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 žíravina | Web | 26. prosince 2009 v 13:56 | Reagovat

jéé, máte krásný talíře =D

2 Téé | Web | 26. prosince 2009 v 14:00 | Reagovat

stromek venku je, myslím, fajn.....proč by ne...kdy dojedeš do Brna?

3 ašu kešu | Web | 26. prosince 2009 v 17:26 | Reagovat

[2]: asi až v úterý večer, možná i později, proč, krásko?

4 pseudofotograf | 27. prosince 2009 v 2:51 | Reagovat

like

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama