Leden 2010

Proč zas novej článek?

31. ledna 2010 v 18:39 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Nudim se tu, viď. A do kina sme nešli. Kdo za to může? No já ne! Chtělo se jít nejdřiv na Avatara, to sem už viděla a nebavilo mě to, tak že zůstanu doma, s čepicí na hlavě a v pyžamovejch kalhotech a oni se pro mě vrátili a nejdřiv, že teda dáme Sherlocka, ale skončili sme v hospodě se slámou na zemi:) Vráťa nám řikal vtip, kterej sem nepochopila a zapomněla, takže ho sem nedám, promiň. Nejvíc sme probírali předvčerejší ples a dělali si srandu z těch, co si nic nepamatovali a padali ze schodů a já se tvářila zasmušile (tovíšžejo). Sranda pokračovala, jeli sme navštívit Vráťovo bráchu, co fotí a vycpává zvířata, nepučil mi externí blesk a ukazoval svoje fotky z cest, zapíjeli sme to tokajem a zelenym čajem a pak vyjeli na Kozákov, aby si Vráťa mohl sjet na bobíkovi tu manšestrovou sjezdovku. Cestou domů sem už spala:)
Ráno se vrátili Doubravovi, já se vykoupala, snědla pomelo a Šárka byla tak hodná a vyfoukala mi ofinu a pak už sem utikala na autobus do Hradce a odtud s mamkou a Václavem sem na Vřešťov. Bylo krásně třpytivo všude kolem, krajkový námrazy a tak.. K obědu vánoční jídlo a pak lenošení u divnýho filmu s Gary Oldmanem. Teď dávaj Pana Taua.


Šárka nosí bombarďáky, viď

30. ledna 2010 v 16:02 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Čtvrtek odpoledne, cesta do Prahy, bloudění a hledání Dušina bytu (kdo by se divil, když sem tam byla naposled přes skoro třema rokama), bílý víno, kakaová buchta s jahodovou marmeládou, černej kocour Albín, spolubydlící Anička a granátový jabko a kartový monopoly a peníze spláchnutý omylem v záchodě, jejich marný vylovování a spaní na gauči.
Pátek, Nadia na Vyšehradě, pak moje stupidita, když sem jela 22 na Marjánku, ale opačnym směrem, takže hodina a půl zabitá v tramvaji a nemalý zpoždění, Arturův ateliér a krásná Maru, moc málo času, pořízení sukně na ples bez vyzkoušení, spěch na bus do Turnova, příprava na ples. Lidi, další lidi, maturanti na nástupu a s šerpama a pak moc panáků s Adélkou a Šárkou a Mikim, fotodokumentace mluví sama za sebe (zcenzurováno). Doma už v 1 a ještě rychlý kafe, Šárka spící, já nespavostí trpící, fotky zpracovávající, ráno v 8 vstávající.
Procházka do města pro kytku, krásný počasí, teplo, rampouchy ze střechy, návštěva hřbitova, nákup v Bille a doma oběd, uplně první díl Gilmorek, pečení a snaha naučit se filosofii. A večer dem do kina:)


Tralala

28. ledna 2010 v 14:54 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Dneska jen ve zkratce, chci se pochlubit s čerstvym sestřihem:) Když sem usedala do křesílka před kadeřnici, měla sem celkem strach, naposledy co sem měla ofinu mi kamarádi řikali, že vypadám jak nakřáplý vajíčko a mamina mě od toho vždycky zrazovala, ale zatim z toho mam celkem radost, líbí se mi! Ale kdoví, jak to bude vypadat, až se vyspim a nebude po ruce nikdo, kdo by mi to umyl a vyfoukal a jak se znám, tak sama se na to vybodnu.
Dostala sem pětku z matiky a celkově mam vysvědčení nejhorší za celou mou studijní historii, ale tak aspoň bude v příštim pololetí co vylepšovat, žejo. Za chvilku jedu za Dušou do Prahy, tu sem taky neviděla asi tak sto let. Zejtra nějaký focení a večer ples, to bude sranda. Jo a máme rozkopanou koupelnu a teď ani nemůžem chodit na záchod! Sprchovej kout momentálně taky nepoužitelnej, ještě že tu přes víkendu nebudu:)

Club Montepulciano

26. ledna 2010 v 19:26 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Miška mě poprosila, ať jí vyfotim v triku, který pomalovala, aby ho pak mohla dát na flér. Má ale strach, aby ji tam někdo nepoznal, tak sem jí začmárala obličej. Ikdyž třeba já bych i tak věděla, že je to ona.

114 Glavostav Restex

24. ledna 2010 v 20:43 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Už zas fotim! V pátek sem si konečně vyzvedla nabíječku, pak honem zajet pro vyvolaný fotky, v knihovně zamluvit Sputnik, má láska a pučit si tři jiný tituly a v šest večer chytit vlak směr Opava. Neobešlo se to bez komlikací, žejo, myslela sem, že přestup je v Ostravě na hlaváku a ne ve Svinově, tak sem si hodinu počkala na další spoj, ale aspoň sem potkala Kobliha a pak konečně kolem půl jedenáctý mě na nádraží vyzvedla Bylinka s taťkou a doklouzali sme se přes všecku tu námrazu k nim dom. Povídaly sme si asi do jedný a pak mi v nohou postele usnul její boží kříženec jezevčíka a retrívra, moc sem si ho chtěla ukrást do Brna..!

V sobotu ráno budík na sedmou, snídaně a urychlování stydnutí čaje za oknem, nervování a cesta na ITF. Ještě že se mnou Evka byla, sama bych se tam složila a ani by mě nepustili ke konzultacím, měli sme platit vstupní tentononc stopadesát a já měla poslední kilo, uf. Ale za tu hodinu a půl povídání a prezentování sem se do tý školy šíleně zamilovala a strašně strašně moc se tam chci dostat! Hlásí se 200-300 lidí, do druhýho kola de 60 a pak půlka z toho se může hlásit v říjnu na výuku. Díkybohu sme pak z informační části utekly dřív a předběhly tak většinu uchazečů na konzultacích, byla sem za Terezou Vlčkovou a Ditou Pepe, poradily mi, co dělat a čemu se vyhnout, některý moje fotky se jim moc líbily, ale musim ještě zamakat na ilustraci k literárnímu dílu a přidat ještě něco. Doma sme se naobědovaly a já už pak zas musela ujet. S už správnym přestupem v Ostravě, Brně, Tišnově a výstupem v Bystřici. Škoda, že sem tak pěknej slunečnej den zabila ve vlaku, ale aspoň sem přečetla vícjak půlku detektivky od Val McDermidový, má výborný knížky. Na nádru mě vyzvedla Tomovo mamka, vykoupala sem se a připravila na ples a hrozně mě zklamalo, když sem pak v kulturáku zjistila, že Metalýza zvrací a přijde tak o svůj vlastní maturiťák a koncert a vůbec ji prostě neuvidim. Ale pak už to bylo lepší, s pár promilema, foťákem a samejma veselejma lidma sme se dobře bavili, zaskákali na Parantampa i Rabies a v ranních hodinách i na živou dechovkoidní kapelu s názvem Bystřická kapela (to mě moc pobavilo). Postel asi ve tři ráno..

Neděle, totiž dnešek, a budík v 10, banán a focení s Peťou ve zkušebně a pak oběd a zbytek dne zpracovávání fotek, cesta busem do Brna a talíř sobovatejch těstovin z Ikey s ostrym kečupem (měla sem tak strašlivej hlad a nic lepšího a vlastně ani jinýho jedlýho tu nebylo!). Teď čekám, až mě zas megavideo po 54 minutách nechá dokoukat pilotní díl L word a snad si přestanu škrábat kůži na hlavě a osprchuju se a naprosto studijně nepřipravená půjdu spát.

Ztratila sem klíče od bytu,

21. ledna 2010 v 21:19 | Ashuleii |  About Ashu
a tak nemůžu jít zejtra do školy! Taková smůla...

Nemam ráda, když jdu po někom na záchod a prkýnko je ještě teplý.
Miluju pletence s pekanovejma ořechama a nugátový krósanty.
Ve vlaku a šalině mě baví jezdit pozadu.
Nejim babičkovský dorty s krémem ani zákusky jako je větrník, špička nebo indián.
Už sem překonala svůj strach z dlouhejch eskalátorů!
Nevěřim, že ve sněhu je rtuť a ve voňavkách aluminium.
Jednou sem se málem utopila, podklouzla mi noha na hrázi a málem mě vcuclo cosi na drtění odpadu z vody nebo tak a já místo abych plavala sem furt v ruce svírala nasbíraný kamínky a musel pro mě skočit táta a zachránit mě.
Jako malý sme si jednou rozložili s kamarádama deky před Samou (pak se z toho stala Delvita a teď je to Billa) a hráli si na prodavače (každej nasbíral všelijaký haraburdí, co doma našel a snažil se to vnutit kolemjdoucím). Vydělali sme si majlant!
Miluju, když mi někdo masíruje chodidla.
Už nevěřim v Boha (delší dobu, ale až nějak teď sem si to přiznala).
Moc mi chutná bazalkový pesto, kapary a sušený rajčata.

Vyčůrám svý jméno do sněhu

20. ledna 2010 v 17:26 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Ranní vstávání mi nepřestává dělat problémy. Tak třeba v pondělí, jo? Asi tak 5x sem
zamáčkla budík s myšlenkou "Ještě chvilku a pak už z tý postele fakt vylezu!" Nakonec sem šla do školy až na desátou, stejnak se prej na tý dvouhodinovce češtiny nic nedělalo, jak mi pak bylo řečeno. Ale! Když sem stála na přechodu, projíždějící auto mě ohodilo tou hnusnou hnědou břečkou a pak sem ještě uklouzla a pěkně si natloukla sedinku, to mam za tu mou lenost:)
Včera sem měla narozeniny, udělalo mi fakt radost, kolik lidí si na mě vzpomnělo. Tom mi koupil růže a zákusky a večer mě pozval na jídlo do vegetariánský bio restaurace, to by jeden neřek, jak může bejt dobrej strouhanej celer s rozinkama a ananasem:D Pozdější posezení v Desertu sem si soukromě určila jako narozeninovou oslavu, bylo veselo, dokonce kluci vystoupili se svym příspěvkem (večer na téma Hranice)! Akorát sem se dneska ráno tak uplně necejtila po těch všech vínech a absinthech.. Ale potkala sem zas mýho nevidomýho kamaráda! Pomohla sem mu přejít přes přechod a nastoupit do šaliny, radovala sem se z toho celej den a sobecky si přeju potkávat ho častějc. Tak třeba zejtra..

Ještě pár slov k víkendu - z rodinný oslavy s Tomovo příbuznejma sem byla nejdřiv trochu rozpačitá, nejsem zvyklá na zarezervovaný restaurace s vlastní kapelou (pán hrající na harmoniku a pán bubnující) a nabubřelý proslovy o úžasnosti oslavence, ale nakonec se to zvrhlo v docela dobrou zábavu, tancovali sme s Tomem polku na Vysoký jalovec a tak vůbec:)
(pod perexem fotky mě nudící se ve zkušebně - ikdyž to těm pacholkům moc hezky hrálo, už se těšim na sobotní koncert) a random stuff se smějícíma se lidima:))

Pár pohledů očí, heslo, bezuzdnej sex

18. ledna 2010 v 21:15 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Tak trochu sem dneska prohrabávala starý fotky ve snaze najít nějakou vhodnou, co bych ještě mohla ukázat v sobotu v Opavě a strávila sem nad tim víceméně celý odpoledne (až na pár momentů, jako bylo nepovedený pečení brownies - spálily se! - nebo spaní). Tutoť přikládám mou oblíbenou letní sérii se Šárkou, bylo nám 16, strkaly sme si brčka do vlasů a všecko se zdálo bejt tak bezstarostný a jednoduchý (problémy jako 'ještěminenarostlyprsa' nebo 'ještěsemsesnikymnelíbala' se nepočítaj:)).Kdyz si presne minutu po pulnoci zamichas kafe z granatovejch jablek uchostourem trikrat proti smeru digitalnich hodin, tak ses rano jak velryba!

14. ledna 2010 v 21:01 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle

Šárininka (23:05:42 13/01/2010)
a co ty tam delas teda, aha?

karikrůtka (23:06:04 13/01/2010)
no to ani nechtěj vědět!

karikrůtka (23:06:14 13/01/2010)
to by ty vypadly oči z důlků a už bys je nenandala zpátky

Šárininka (23:06:18 13/01/2010)
povidej;)


...


Šárininka (23:15:52 13/01/2010)
a pak ze se nic nedeje tyvole!

karikrůtka (23:16:34 13/01/2010)
no ale todle je prostě moc. hlavně to nesmíme nikomu říct! nebo se to doslechnou ufo a přiletěj a velryby vyskáčou z moře a bude tu děsnej blázinec a konec svěa

Šárininka (23:17:18 13/01/2010)
no blazinec, to minimalne, hlavne pak zmizi gravitace, voda se vyleje z oceanu, namoci mi to vlasy a co pak

Šárininka (23:17:36 13/01/2010)
feny utecou do hor a co my tady chudaci na zemi?

Šárininka (23:18:00 13/01/2010)
s tim se musi pocitat..

karikrůtka (23:18:34 13/01/2010)
je to vůbec odvratitelný, tahle blížící se zkáza? že by sis třeba jeden fén skovala někam, do zásoby, viď

Šárininka (23:18:52 13/01/2010)
schovat fen? ty to umis?

Šárininka (23:19:06 13/01/2010)
protoze od ty doby co maj osm nohou to neni takova sranda

karikrůtka (23:19:20 13/01/2010)
mě jeden dokonce kousl, představ si to!

Šárininka (23:19:35 13/01/2010)
coze?! no pockej....tak to uz mas jen tejden zivota:(

Šárininka (23:19:43 13/01/2010)
nebo...kdy te kous?

Šárininka (23:19:46 13/01/2010)
!

karikrůtka (23:19:50 13/01/2010)
někdy na Vánoce..?

Šárininka (23:20:09 13/01/2010)
jo tak to je v pohode, to bylo pred uplnkem...

karikrůtka (23:20:43 13/01/2010)
jak se pozná, kdy je před a kdy po úplňku?

Šárininka (23:21:06 13/01/2010)
no prece kdyz voda tece do kopce

Šárininka (23:21:17 13/01/2010)
a zaby skacou salta

karikrůtka (23:21:39 13/01/2010)
aha a já si řikala, proč ty kačeny letěli pozadu a žáby kvákaly písničky od madonny..

Šárininka (23:22:28 13/01/2010)
tak to od minulyho uplnku rozsirili repertoar...protoze naposled furt dokola rvali bilou orchidej..

karikrůtka (23:23:53 13/01/2010)
to protože eva s vaškem nakladli víc žabích vajíček než obvykle a labutě z toho nestihly udělat kaviár

Šárininka (23:24:51 13/01/2010)
jasny no...a tim stoupla oviparelalni kapacita predlonskyho snehu a koblihy zacaly stepovat na pristi ruskou hymnu

karikrůtka (23:31:01 13/01/2010)
cos tam psala? já to viděla! moje třetí oko mi to řeklo!

Šárininka (23:31:38 13/01/2010)
euum...chtela jsem se zeptat...jak pokracuje tvoje prace na deklaraci smradlavejch ponozek a rozzvejkanejch tatranek?

karikrůtka (23:32:59 13/01/2010)
no, nijak slavně, docela teď zápasim s androidníma housenkama, vzaly si do hlavy, že einsteinova teorie ptačího semene je výmysl a hodlaj s tim jít do bílýho domu, takže sem ponožky a tatranky zatim uložila k ledu

Šárininka (23:34:40 13/01/2010)
coze? teorie ptaciho semene neni zadnej vymysl! to uz v prenatalnim stadiu potvrdila Dada Patrasova s jejim ultraskopickym tentononcem!

karikrůtka (23:37:14 13/01/2010)
taky sem jim to řikala, ale víšjak, snaž se vysvětlit něco housenkám, co maj místo uší talíře a v mozkovně se jim válej pavoučí mrtvoly a myší bobky.. každopádně, aspoň si s nima udělám vejlet do států a při tý příležitosti si koupim ty pečený holuby, co samy lítaj z nosu

Šárininka (23:39:29 13/01/2010)
bezvadny! doufam ze mi taky naky sezenes! a az pujde kolem sveta kadluben, mohla bys mi prosim opatrit svetelnej mec? vis jaky jsou problemy s jejich dopravou pres casoprostorovej prenasec castic...

karikrůtka (23:41:05 13/01/2010)
tyjo ale to bude moc drahý! připrav si tak deset na mínus prvou lomeno pí neinerciálních řasnatejch vloček, od tý doby, co mi spad meteorit na hlavu, stouply akcie v bangladéši o 4 fosfory a sama dobře víš, co to znamená

Stroopwafel, matrix a moudivláček

12. ledna 2010 v 20:36 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
ještě pořád nemůžu fotit a cejtim se jak bez rukou ale aspoň už mam zas šalinkartu a taky novou košili kterou mi dneska všichni chválili a z každý strany jinak barevný punčocháče a svetr a tak no
v pátek sem se přemohla svou lenost a stydlivost a jela do města na taneční jazzovou hodinu a sice mi to vůbec nešlo a dost sem to pletla ale hrozně mě to bavilo instruktorku sem si zamilovala a hodlám tam chodit pravidelně
zbytek víkendu sem nevěděla jestli mě tak bolí celej člověk z jazzu a nebo z hopsání na tekno na který sem běžela potom a zas tam byla ta krásná holka ale neodvážila sem se ji oslovit s tim že ji chci fotit snad příště vykřičník taky sem se příjemně projela ranním autobusem vylezla sem ve 4 am z faválu a stála tam devadesátosmička tak sem nasedla a čekala kam mě doveze byla to okruřní linka tak sem po hodině a půl a jednom přestupu vystoupila na husitský a letěla domů jak splašená pod sprchu a s earl greyem do peřin k filmu o ufo s milou jovovich
celou sobotu i neděli sem tak strávila v posteli víceméně akorát jeden večer sem zajela nakoupit do sparu a když sem procházela myší dírou kolem pána s kytarou hrál wabiho rosu na kolejích tak sem mu tam hodila drobný a s dobrym pocitem odešla
jo a propadám z matiky a mam jednu neomluvenou hodinu sem rebel neúmyslně a miška má strach že když půjde k bankomatu a třikrát špatně naťuká pin nebo bude v mínusu tak jí to sežere kreditku
a tady je písnička o mě chce to trpělivost začíná až po půl minutě
jo a majitel mi nechce dovolit psa prej jich je v baráku už moc a to sem mu už se šárkou vymyslela jméno a byla domluvená s tetou co má teď čerstvý štěňátka vykřičník vykřičník vykřičník a to je všecko co sem chtěla říct tečka

Srdeční anafora

10. ledna 2010 v 13:06 | Ashuleii |  In love with..
Protože sem si znovuuvědomila, jak strašně moc ho miluju
Protože když stojim na špičkách v jeho objetí nebokdyž ležíme v posteli vedle sebe tak blízko, že se vidíme rozmazaně, je mi tak krásně
Protože si přesně pamatuju, jaký to bylo, když sem tenkrát vystoupila na Zvonařce z autobusu a on tam na mě čekal
Protože krom mě ho miluje i moje máma a strejdové a kamarádi a na tom mi taky moc záleží
Protože mi vždycky odpustil
Protože už nechci nikdy nikoho jinýho
Protože mě umí rozesmát (když se snaží o sexy tanec nebo striptýz)
Protože má tak hebký a měkký rty a krásně voní
Protože sem zásadně proti záclonám na okně a on je tam tolik chce, ale kvůli mě je tam nedal (ležej támhle pod podnožkou na zemi)
Protože mu můžu říct cokoliv
Protože on je moje jistota a cejtim se s nim v bezpečí
Protože mě miluje i když sem nenamalovaná s nemytou hlavou a neoholenejma nohama
Protože je první
Protože mu to tak sluší, když sedí za bicíma a protože se mi líbí jeho umělecká tvorba
Protože umí uvařit víc než jen čaj nebo instatní polívku
Protože mě podporuje v tom, co mě baví nejvíc (focení!!)
Protože si dal tu práci a vymaloval celej tenhle pokoj a sehnal veškerej nábytek
Protože mam ráda jeho pihu pod levym okem
Protože na něj nikdy nezapomenu
Protože by mohl mít kteroukoliv jinou, ale chce mě
Protože díky němu sem poznala spoustu dobrejch lidí, Václava Hraběte, Brno..
Protože to se mnou všecko vydrželProtože přesně za tejden spolu budem rok

Budu mít psa a pojmenuju ho HerrPes

7. ledna 2010 v 20:21 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Tak mam novej piercing. Sou vlastně dokonce dva, 1+1 zdarma, no nekupte to.
Nebyl to sice původní plán, ale nakonec sem za to ráda. Prošli sme se s Tomem nejdřiv do sekáče, ale až na babiččinu dečku vydávající se za svetr mě tam nic nezaujalo, tak sme seběhli kopec k nákupnímu centru a odnesli si odtamtud krom mejch již zmíněnejch novejch náušnic do rtu i pomelo, německý vogue a nebo sójový mlíko.

Když sem odpoledne vylezla před školu, stál tam u auta kluk, do půl těla nahej, s růží v zubech a (pravděpodobně zamilovanym) nápisem v ruce. Docela mě vyděsil, ale spolužačku, co na ní čekal a která vyšla chvilku po mě, to očividně moc potěšilo, skočila mu nadšeně kolem krku:)

Včera sem byla písemně zkoušená z kombinatoriky, ale vůbec z toho nemam dobrej pocit. Dneska mě to o matice ale docela bavilo, házeli sme si kostkou a procvičovali si na tom pravděpodobnost. A cestou ze školy Miška prohlásila, že nerada chodí tim parkem, co tam je, kvůli havranům, co si o ní povídaj, když jde vždycky kolem. Ona je prostě děsně srandovní:) Jo a v tom parku sem včera uklouzla a spadla na zadek, dost to tam klouže, no.. Snad mě nikdo neviděl!

Když kreslí moje vlasy, odněkud voní pekany

5. ledna 2010 v 21:08 | Ashuleii |  In my mind
"Karčo, ta Iks Ypsilonová, to je tvoje vlastní ségra?"
"To víš že neni, Zdendo."
"Ajo, já si řikal, že si nejste vůbec podobný! Tyvole, to je fakt kunda, kdeže je ten Turnov?"
A to nebylo poprvý. Aspoň se můžu utěšovat, že nejsme opravdu příbuzný, to by pak pro mě to porovnávání nemuselo bejt snesitelný:) Takhle si řikám, že nejde házet do jednoho pytle borůvkový víno a lák z okurek a směju se tomu. Ale potěšila mě dneska Miška. Sice sem na stopadesátouosmou lichotku na mou krásu/fotky/tričko reagovala jen rozpačitym pokrčením ramen a chichotáním, ale i tak sem měla radost, je to od ní hezký. Ztratila sem šalinkartu, tak jezdívám většinu času načerno a ani už nemam strach z revizorů, na občance mam beztak starou adresu a až mi tam za dvacet let pošlou upomínku na stotisícovej dluh, budu už na opačnym konci zeměkoule. Taky sem chvilku nevěděla, kde mam kreditku, už sem začla vyšilovat a pak se objevila v peněžence v přihrádce na drobný, hah. Znovuoblíbila sem si earl grey s mlíkem a lžičkou medu a nechci jíst nic jinýho než ovesnou kaši s javorovym sirupem. A mam ráda ty rozespalý chvíle, kdy mi k uchu zvenčí dolíhaj zvuky projíždějících aut a bouchání domovních dveří a já ležim zachumlaná v dece a Tomově objetí. A když mě líbá na lopatky a masíruje chodidla a jak se na něj vždycky těšim, když spolu nejsme.

A nakonec se nemůžu nezmínit o zklamání z druhý generace Skins, v porovnání s prvníma dvěma řadama, který sem díl od dílu milovala víc a víc a přišli mi naprosto dokonalý stojí tohle za pěkně starou bačkoru. Už jen fotky z připravovaný 4.série a vůbec ty charaktery a klišé situace a popově sladká hudba střídaná tou na navození intelektuální atmosféry a vůbec, prskám. A volám na adresu Jamieho Britaina: SRAČKA!

Moje nejoblíbenější spolužačka je Agyness Deyn

3. ledna 2010 v 22:32 | Ashuleii |  Z mého pohledu
To na ní sem vyplejtvala poslední zbytky baterky do foťáku, ale je mi to fuk, bylo to nejsrandovnější focení vůbec:) Nejdřiv sme docela mrzly u Špilberku v altánu a pomlouvaly naše drahé otce a pak byly všechny kavárny buď zavřený nebo plný, tak sme si to kafe vypily u nás doma, Andy házela vilný pohledy na lidi dole na ulici a strkala si ramínko od šatů do pusy. Uvařila sem jí tousty a pak sme z postele zíraly na strop a povídaly a mě mrzí, že sem si Tomovy smsky, že dneska nedojede, všimla až když Andy odjela. Škoda, mohla tu přespat a jely bysme spolu ráno do školy..

Holandský vafle, borůvky na rtech a peří z plameňáka ve vlasech

2. ledna 2010 v 15:48 | Ashuleii |  Z mého pohledu
Moje jediná společnost pro dnešní den v tomhle prázdnym červenym bytě:

Say goodbye to sunshine, sunshine!

1. ledna 2010 v 19:58 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Děkuju za komentáře k minulýmu článku, už sem dostatečně utěšená a uklidněná:) Moje lenost ale neustává, jen k napsání shrnujícího článku k roku 2009 se přemlouvám několik hodin, ale ze všeho toho, co bych měla udělat, se mi do tohodle nechce nejmíň, takže.. Prostě sem uvízla v takovym divnym stavu apatie, chtěla bych něco dělat, ale vlastně nevim co a nakonec stejně nic dělat nechci. Docela blbý. Navíc sem v Praze zapomněla nabíječku k foťáku, to mě hrozně štve. Anyway, možná by někoho zajímalo, jak sem strávila Silvestra, tak asi tak nějak: už odpoledne přijela na návštěvu mamka s Václavem, popili sme kafe a masalu, dostali lampion pro štěstí a najedli se v jedný podzemní restauraci. Připadám si trochu jak rozmazlenej fracek, když sem mamce řikala o tý věci s tátou a že se mu chci omluvit a zas to urovnat a ona, ať to nechám bejt a že mi peníze na oblečení klidně dá.. A přitom má sama málo, hm. Před půlnocí sme šli s Tomem ven, pršelo a lampion se trochu potrhal, ale nakonec přecejen vzlítl, tak sme měli radost. Postáli sme pak v objetí na balkónu a koukali na ohňostroj, cucali k tomu pomerančový víno a mě přišlo docela srandovní, když sem si představila, kolik moc lidí dělá v tu chvíli to samý. Dnešek trávim v pyžamu u Skins, s nemytou hlavou a vůbec tak celkově si přijdu dost šeredně.. Ještě že nevěřim na rčení typu "Jak na Nový rok..". A možná by ještě stálo za zmínku to, proč sem se todle celý rozhodla psát, ne? Musim říct, že sem s uplynulym rokem spokojená, poznala sem Toma a opravdickou lásku, osamostatnila se, pozoruju na sobě určitý zlepšení oproti loňsku, co se focení týče, upevnila vztah s mamkou a i přes odstěhování se se nepřetrhaly vazby s kamarádama z Turnova a když se prostě tak ohlídnu, sem ráda za to, co sem měla možnost prožít. Do letoška bych si přála úspěšně dokončit střední a aby mě přijali do Opavy na dálkový studium fotky a já tak mohla zůstat v Brně (nebo se přestěhovat do milovaný Prahy...?).

Za 19 dní mi bude 19:) A přidala sem se vy-víte-kde do skupiny Chci bejt lesba.