Say goodbye to sunshine, sunshine!

1. ledna 2010 v 19:58 | Ashuleii |  Od pondělí do neděle
Děkuju za komentáře k minulýmu článku, už sem dostatečně utěšená a uklidněná:) Moje lenost ale neustává, jen k napsání shrnujícího článku k roku 2009 se přemlouvám několik hodin, ale ze všeho toho, co bych měla udělat, se mi do tohodle nechce nejmíň, takže.. Prostě sem uvízla v takovym divnym stavu apatie, chtěla bych něco dělat, ale vlastně nevim co a nakonec stejně nic dělat nechci. Docela blbý. Navíc sem v Praze zapomněla nabíječku k foťáku, to mě hrozně štve. Anyway, možná by někoho zajímalo, jak sem strávila Silvestra, tak asi tak nějak: už odpoledne přijela na návštěvu mamka s Václavem, popili sme kafe a masalu, dostali lampion pro štěstí a najedli se v jedný podzemní restauraci. Připadám si trochu jak rozmazlenej fracek, když sem mamce řikala o tý věci s tátou a že se mu chci omluvit a zas to urovnat a ona, ať to nechám bejt a že mi peníze na oblečení klidně dá.. A přitom má sama málo, hm. Před půlnocí sme šli s Tomem ven, pršelo a lampion se trochu potrhal, ale nakonec přecejen vzlítl, tak sme měli radost. Postáli sme pak v objetí na balkónu a koukali na ohňostroj, cucali k tomu pomerančový víno a mě přišlo docela srandovní, když sem si představila, kolik moc lidí dělá v tu chvíli to samý. Dnešek trávim v pyžamu u Skins, s nemytou hlavou a vůbec tak celkově si přijdu dost šeredně.. Ještě že nevěřim na rčení typu "Jak na Nový rok..". A možná by ještě stálo za zmínku to, proč sem se todle celý rozhodla psát, ne? Musim říct, že sem s uplynulym rokem spokojená, poznala sem Toma a opravdickou lásku, osamostatnila se, pozoruju na sobě určitý zlepšení oproti loňsku, co se focení týče, upevnila vztah s mamkou a i přes odstěhování se se nepřetrhaly vazby s kamarádama z Turnova a když se prostě tak ohlídnu, sem ráda za to, co sem měla možnost prožít. Do letoška bych si přála úspěšně dokončit střední a aby mě přijali do Opavy na dálkový studium fotky a já tak mohla zůstat v Brně (nebo se přestěhovat do milovaný Prahy...?).

Za 19 dní mi bude 19:) A přidala sem se vy-víte-kde do skupiny Chci bejt lesba.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maude | Web | 1. ledna 2010 v 20:54 | Reagovat

nějak jsem nenašla čas k vyjádření se k předchozímu článku, tak ti napíšu k tomuhle .. stejně to bude sedět asi trochu víc. Čtu tě totiž něco málo přes rok a možná to bude znít divně, ale občas prožívám ty samý, nebo aspoň podobný, věci jako ty .. většinou tak s měsíčním zpožděním. Je to zvláštní, občas mě to docela děsí. I když teda do tý skupiny tam, jak píšeš, jsem se nepřihlásila a v budoucnu to asi ani nehodlám udělat:) Je to blbost, ale musela jsem ti to napsat, už jsem nad tim přemejšlela dýl.
Tak ti přeju ať se ti v novym roce daří a ať máš u maturity (pokud chápu dobře, že tě čeká) aspoň takový štěstí jako jsem měla já:)

2 Belette | Web | 1. ledna 2010 v 23:05 | Reagovat

taky mam nekdy pocit, ze jsme si v necem dost podobne :)
jinak Tom musi byt jiste rad, ze jeho holka chce byt lesba! (napul se smeji, napul te karam :))

3 Bylinka | 2. ledna 2010 v 14:40 | Reagovat

Ty chceš vážně sem k nám na Slezskou? Jaktože to nevím?!! To by bylo strašně fajn, i když já budu doufám v Olomouci, neznamenalo by to, že bychom se mohly víc vidět? :-) Jsi kdykoli zvána nejen co se týče dnů otevřených dveří i přijímaček :-) Můžeš u nás i přenocovat;) Moc Ti držím pěsto, ať ti všechno vyjde:)

4 Dess | Web | 6. ledna 2010 v 19:20 | Reagovat

taky mi čeká letos maturita a možná vejška.., tak ať ti to vyjde :).. jo a devetenáct mi taky bude za pár dní :D ode dneška za 25 dní :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama