Chceš abych chtěla?

14. listopadu 2010 v 13:21 | ašu kešu |  In my mind
(c) Larůů
Ono to má vlastně něco do sebe. Nechtěla bych tak žít pořád, ale bylo to tak hezký, když sem si včera povytáhla příliš dlouhý kalhoty od pyžama ke kolenům, vylezla z přehřátý boudy na čerstvej vzduch mezi potemnělý stromy a šla se posadit na dřevěný prkýnko do kadibudky. Noční obloha byla neskutečně jasná a já si řikala, jestli taky teď tam někde koukáš na hvězdy.

Viděla sem se s babičkou, dala mi přečíst články o autistech a znásilněnejch au-pair a nechala mě si u ní vyprat a osprchovat se. S ještě mokrejma vlasama a turbanem na hlavě sem vyběhla z domova s pečovatelskou službou naproti přes ulici do sámošky pro citron (nutnost, když si chceš člověk dát k obědu smaženej řízek!) a pak jí snědla půlku bábovky, ikdyž mi vymlouvala, že se jí nepovedla a jak je spálená. Prohlíželi sme si starý fotky a já si přála bejt stejně krásná jako mamka nebo babička zamlada.

Těšim se na německou rodinu. Dneska za pět minut půlnoc nasednu do autobusu a probudim se skoro o 12 hodin později v Düsseldorfu, přestoupim na vlak do Essenu a tam mě už snad vyzvedne hosttaťka Heinrich. Sem strašně zvědavá! A ještě ani nemam sbaleno. Ale to má čas, venku se udělalo strašně pěkně, tak vytáhnu mamku a Miu na procházku.
Že prej moje podzimní verze je lepší než ta letní.

40 DAYS LEFT!
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama